Gargždų „Banga“ svečiuose sutriuškino „Kauno Žalgirį“ © fk Banga nuotr.

Gargždų „Banga“ „TOPsport A lygos“ 10-ajame ture pateikė vieną iš netikėčiausių rezultatų šiame sezone. Gargždiškiai išvykoje net 3:0 (2:0) nuslopino iki tol tris pergales iš eilės iškovojusį „Kauno Žalgirį“.

Davido Afonso kariaunai mačo pradžia susiklostė fantastiškai. 2-ąją minutę Carlosas Eduardo pakėlė kampinį, o jo tautietis Antonio Lara galva nukreipė kamuolį į vartus.

Tai nebuvo pabaiga: po 4 minučių trečiame mače iš eilės pasižymėjo Valdas Paulauskas. Palangiškio baudos smūgis po grubios Igno Plūko klaidos virto įvarčiu.

„Kauno Žalgiris“ turėjo ne vieną labai gerą galimybę sugrįžti į rungtynes, tačiau vartininkas Mantas Bertašius atrėmė kelias pavojingas atakas. Sykį Filipas Dangubičius nukreipė kamuolį į tuščius vartus, visgi, „Bangos“ gynėjas apsigynė ir nuo šio išpuolio.

Savo pranašumą „Banga“ po pertraukos dar labiau įtvirtino. 63-iąją minutę po dar vieno pakelto kampinio taikliai galva smūgiavo C. Eduardo. Tai buvo pirmasis vyr. trenerio Nerijaus Mačiulio pralaimėjimas esant prie „Kauno Žalgirio“ vairo.

14 taškų turinti „Banga“ pakilo į 4-ąją vietą, kauniečiai su tašku mažiau rikiuojasi penkti.

• Forfun

Na su keliais švilpukais už tai sekėsi, bet visvien geriau nesigavo, neatrodė geriau nei kiek. Vargu ar tu smūgių (progų) būtų buvę bent puse tiek, jei Banga nebūtų prišaudę pradžioj. Įdomi a lyga šiemet, visi visur barstosi, o vž važiuoja titulo link.

• 5
  • Bet..

Labai jau KZ nesisekė,tiesiog super sužaidė bangos vartininkas išlaikęs 9 smūgius,kai KZ iš 4 smūgių į jų vartus ,3 baigėsi įvarčiais.Bet yra kaip yra