„Gintra“ iškovojo dar vieną pergalę, „Banga“ ir „Žalgiris“-MRU – pirmuosius savo 3 taškus © E.Žaldario nuotr.

Lietuvos moterų A lygoje sekmadienį buvo sužaisti antrojo turo susitikimai.

Centrinis turo mačas buvo žaidžiamas Šiauliuose, kur šalies čempionės „Gintra-Universitetas“ susikovė su „Kauno Žalgirio“ merginomis.

Aikštės šeimininkės sugebėjo laimėti rezultatu 3:0. Pirmąjį įvartį „Gintra-Universitetas“ pelnė 23 rungtynių minutę, kuomet į svečius vartus buvo paskirtas baudinys ir jį realizavo Jessica Kohm Ayers. Prieš pat kėlinio pertrauką Madison Anne Gibson šiauliečių persvarą padvigubino, o 75 rungtynių minutę Rimantė Jonušaitė įtvirtino pergalę.

Užtikrintą pergalę pasiekė Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ ekipa, kuri Žvėryno stadione 6:1 nugalėjo Šiaulių SG-FA „Šiaulių“ merginas. Net tris įvarčius nugalėtojoms įmušė Ugnė Lazdauskaitė, kuri „hat-tricką“ pasiekė vos per 8 minutes (6, 9 ir 14 min.). Po įvartį prie Vilniaus komandos pergalės pridėjo Ana Cheminava, Nicole Zajac ir Dorotėja Aidukaitė, o svečių gretose pasižymėjo Meida Proscevičiūtė.

Trečiajame A lygos mače Gargždų FK „Bangos“ merginos išvykoje 2:0 įveikė FK „Utenos Utenio“ komandą. Dublį atliko Dovilė Dockaitė, o „Bangai“ tai buvo pirmoji sezono pergalė.