„Hegelmann“ namuose liko be pergalės © fchegelmann nuotr.

„TOPsport A lygos“ 20-ajame ture FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos sužaidė lygiosiomis – komandos ir trečią kartą išsiskyrė taikiai. Mėlynai balti nerealizavo puikios progos akistatos pabaigoje bei sužaidė rezultatu 0:0.

Pirmame kėlinyje šeimininkai turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau sėkmingai su savo užduotimis tvarkėsi šiauliečių vartų sargas Gustas Baliutavičius.

Po pertraukos FA „Šiauliai“ vartininkas taip pat turėjo darbo, bet sykį jį išgelbėjo Davis Ikauniekas. Po varžovų pakelto kampinio ir smūgio galva latvis atmušė kamuolį būdamas ant vartų linijos. Kitoje aikštės pusėje geros galimybės neišnaudojo šiaulietis Eligijus Jankauskas.

Ketvirtą pridėto laiko minutę „Hegelmann“ ekipa turėjo nuostabią progą švęsti pergalę, visgi, Hugo Figueredo sukirto kamuolį į skersinį, o pakartotinis bandymas buvo netikslus.