„Hegelmann“ suklupimu nepasinaudojęs „Žalgiris“ iš Marijampolės pergalės neišsivežė © fkzalgiris.lt nuotr.

Centrinėse 28-ojo turo rungtynėse susitiko „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ ekipos. Kovingose rungtynėse komandos pelnė po įvartį ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje ekipos apsikeitė smūgiais – vilniečių gretose dukart smūgiavo Liviu Antalis, tačiau vienas jo smūgis skriejo pro šalį, o kitą sugavo vartininkas Giedrius Zenkevičius. Sūduviečių gretose laimę iš toli pabandė Rokas Filipavičius, bet problemų vartų sargui Arpadui Tordai nesukėlė.

Yra sakoma, kad geras perdavimas neprapuola. Artemo Fedorovo pasiųsto kamuolio į baudos aikštelę niekas nepalietė ir jis klastinga trajektorija įskriejo į vartus.

Kėlinio viduryje pavojingą kontrataką surengė marijampoliečiai – A. Federovas perdavė kamuolį Rokui Filipavičiui, o pastarasis pavojingai smūgiavo visai greta virpsto.

39-ąją minutę puikų reidą atliko Romualdas Jansonas, tiesa, jo smūgį blokavo aikštės šeimininkų gynėjas.

Per arbitro kompensuotą pirmojo kėlinio laiką progą turėjo Joelis Bopesu, bet gynėjo stipriai smūgiuotą kamuolį atrėmė G. Zenkevičius.

53-iąją minutę į aikštės šeimininkų vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo L. Antalis.

Po įmušto įvarčio vilniečiai visiškai perėmė iniciatyvą, tačiau labai pavojingų epizodų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Susitikimą vilniečiai baigė mažumoje – raudoną kortelę prieš save išvydo Myroslavas Mazuras.

Tašku sąskaitą papildę Dovydo Lastausko auklėtiniai žengia devinti, o žalgiriečiai su 57 taškais – pirmi.