„Hibernian“ vėl prarado taškus © Eurofootball.lt
Savaitgalį kitai Edinburgo komandai „Hearts“ pralaimėję „Hibernian“ futbolininkai trečiadienį atidėtose Škotijos čempionato rungtynėse vėl prarado taškus, svečiuose neįveikę autsaiderių „St.Mirren“.

“%c00298” 1 – 1 “%c00192”
20‘ [0 – 1] Robert Jones
89‘ [1 – 1] John Sutton

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė kapitonas Robertas Jonesas, pasižymėjęs po tikslaus Merouane‘o Zemmama perdavimo iš baudos smūgio. Vėliau rungtynės vyko apylygiai ir progų turėjo abi komandos, tačiau paskutinėmis minutėmis sėkmė šyptelėjo šeimininkams. Po keitimo aikštėje pasirodęs „St.Mirren“ futbolininkas Johnas Suttonas perėmė kamuolį iš apmaudžiai suklydusio varžovų gynėjo Roberto Joneso, kuris, beje, įmušė įvartį savo ekipai, ir išlygino rezultatą.

Škotijos pirmenybėse liko sužaisti vieną turą, po kurio komandos išsiskirs į dvi grupes ir kovos dėl 1-6 ir 7-12 vietų galutinėje įskaitoje.