Į antrą "Ligue 1" poziciją pakilo "Auxerre" © Eurofootball.lt
Po beveik mėnesio pertraukos pratęstos Prancūzijos čempionato kovos - sužaisti 20-ojo turo susitikimai. Netikėtą pirmąją sezono nesėkmę gruodžio viduryje patyręs vienvaldis pirmenybių lyderis "Lyon" atsitiesė triuškinama pergale, tuo tarpu įnirtingoje kovoje dėl prizinių vietų pranašumą įgijo pergales iškovoję "Auxerre", "P.S.G" ir "Lille" klubai.

"Lyon" metus baigė namuose nusileisdamas "Lille" ekipai ir patirdamas pirmąją sezono nesėkmę ne tik lygoje, bet ir visuose turnyruose apskritai, tačiau per žiemos pertrauką pailsėję žiemos čempionai išvykoje nepaliko jokių vilčių autsaideriui "Strasbourg" ir sutriuškino jį rezultatu 4-0. "Hat-tricku" nugalėtojų gretose pasižymėjo Sylvain`as Wiltordas, vieną įvartį pridėjo gynėjas Jeremy Berthod.

Į antrą vietą šoktelėjo "Auxerre", svarbiose rungtynėse namuose nugalėjęs "Monaco" klubą. Svečiai pirmavo 29 minutę pasižymėjus savo naujoje komandoje debiutavusiam Marco Di Vaio, bet neužilgo rezultatą išlygino Peguy Luyindula, o pergalę šeimininkams nulėmė antrajame kėlinyje įmuštas Thomo Kahlenbergo įvartis.

Trečią poziciją turnyrinėje lentelėje užima "P.S.G" - sostinės klubas rezultatu 3-1 palaužė "Sochaux" pasipriešinimą, o ketvirtą vietą dalinasi "Lille", taip pat dviejų įvarčių persvara savo aikštėje laimėjęs prieš "Ajaccio". Vienodai taškų su "Lille" yra surinkusi "Lens" ekipa, sužaidusi lygiosiomis su vienu mažiau savo sąskaitoje turinčiu "Marseille", ir "Bordeaux" klubas, mačą prieš "Nancy" baigęs be įvarčių.

Galimybės pakilti aukščiau neišnaudojo "Saint-Ettiene" klubas, namuose atsigavęs po praleisto įvarčio, tačiau nesugebėjęs nugalėti "Troyes" komandos, tuo tarpu pergales vienodas rezultatais iškovoję "Rennes" ir "Le Mans" priartėjo prie pirmojo devyneto.

Po šio turo čempionate susidarė tokia situacija, kad 2-ą vietą nuo 10-osios skiria vos 5 taškai, tad galimybių pakovoti dėl prizinių vietų dar turi bene pusė lygos klubų, tačiau nuo persekiotojų vis labiau tolsta ir nebepavejamas atrodo "Lyon".

Visi 20 turo rezultatai

"%c00034" 0 - 4 "%c00055"
6` [0 - 1] Sylvain Wiltord
42` [0 - 2] Jeremy Berthod
56` [0 - 3] Sylvain Wiltord
73` [0 - 4] Sylvain Wiltord

"%c00094" 2 - 0 "%c00026"
37` [1 - 0] Peter Odemwingie
90` [2 - 0] Daniel Gygax

"%c00098" 2 - 0 "%c00096"
62` [1 - 0] Tulio
90` [2 - 0] Tulio

"%c00254" 0 - 0 "%c00064"

"%c00090" 2 - 1 "%c00092"
8` [1 - 0] Bakary Kone
26` [2 - 0] Marama Vahirua
85` [2 - 1] Issou Malia Dao

"%c00146" 1 - 1 "%c00255"
32` [0 - 1] Sebastien Grax
52` [1 - 1] Vincent Hognon

"%c00066" 0 - 2 "%c00067"
30` [0 - 1] Etienne Didot
70` [0 - 2] John Utaka

"%c00023" 3 - 1 "%c00065"
27` [1 - 0] Christophe Landrin
55` [1 - 1] Badara Sene
58` [2 - 1] Fabrice Pancrate
73` [3 - 1] Pedro Pauleta

"%c00071" 1 - 1 "%c00093"
3` [1 - 0] Habib Beye
77` [1 - 1] Vitorino Hilton

"%c00025" 2 - 1 "%c00036"
29` [0 - 1] Marco Di Vaio
34` [1 - 1] Peguy Luyindula
57` [2 - 1] Thomas Kahlenberg