Įspūdinga "Lokomotiv" pergalė prieš "Krylja Sovetov" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Rusijos „Premier“ lygos čempionate buvo sužaistos trejos 15-ojo turo varžybos. Jose Maskvos „Saturn“ nesunkiai nugalėjo Permės „Amkar“, kitas sostinės „Lokomotiv“ klubas namuose atsitiesė po dviejų praleistų įvarčių ir nugalėjo Samaros „Krylja Sovetov“, o „Spartak Nalchik“ įveikė Vladivostoko „Luch-Energia“ ekipą.

Centrinėse šios dienos rungtynėse ginklus surėmė Maskvos „Lokomotiv“ ir Samaros „Krylja Sovetov“ klubai. Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova. Šeimininkų komandoje aktyvumu pasižymėjo puolėjas Dmitrijus Syčiovas, tačiau jo smūgiai lėkė pro šalį. Tuo tarpu svečiams pavyko pasižymėti du kartus.

25-ąją rungtynių minutę „Krylja Sovetov“ klubo gynėjas Serge Branco kiek netikėtai „šovė“ į tolimąjį vartų kampą ir pelnė įvartį. Po to progas iššvaistė „Lokomotiv“ žaidėjai Dinijaras Bilialetdinovas ir Malchazas Asatiani. Vis dėlto paskutinę kėlinio minutę svečiai iš Samaros padvigubino savo persvarą, kai į tuščius vartus kamuolį pasiuntė Aleksejus Medvedevas.

Tačiau pastaruoju metu labai prastai rungtyniaujantis „Lokomotiv“ šį kartą nenuvylė savo trenerio. Po pertraukos aikštelėje žiūrovai išvydo visai kitokį „Lokomotiv“. Šeimininkai metėsi į ataką ir 51-ąją minutę įmušė kiek kuriozišką įvartį. „Krylja Sovetov“ gynėjas Matthew Boothas išmušė kamuolį toliau nuo savų vartų, tačiau pataikė į Branislavą Ivanovičių, nuo kurio rikošeto kamuolys įskriejo į vartus ir užklupo nepasiruošusį Samaros ekipos vartininką Aleksandrą Makarovą.

63-iąją minutę „geležinkeliečiams“ pavyko rezultatą išlyginti. Svečių gynėjas savo baudos aikštelėje sužaidė ranka ir arbitras paskyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo D.Syčiovas. Dar po keturių minučių rezultatas tapo 3-2 jau „Lokomotiv“ naudai, kai po B.Ivanovičiaus perdavimo iš krašto įvartį „įkalė“ D.Bilialetdinovas.

Po trečiojo praleisto įvarčio nervų neišlaikė „Krylja Sovetov“ gynėjas iš Pietų Amerikos M.Boothas, ir už antrąją geltoną kortelę jis paliko aikštelę. Tuo iš karto pasinaudojo šeimininkai ir 70-ąją minutę vartininko A.Makaravo klaida pasinaudojo Dramane`as Traore. Tašką šiame mače padėjo saugas Aleksandras Samedovas: 5-2.

Kitose turo rungtynėse sostinės „Saturn“ įtikinamai įveikė „Amkar“ klubą iš Permės. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą tiksliai smūgiavo Dmitrijus Kiričenka, o antrajame kėlinyje sužaidus 7 minutes pergalę „Saturn“ įtvirtino Andrejus Kariaka.

Mačas tarp „Spartak Nalchik“ ir Vladivostoko „Luch-Energia“ baigėsi rezultatu 2-0 Nalčiko futbolininkų naudai. Nugalėtojų gretose 16-tą minutę pasižymėjo Miodragas Džudovičius, ir 70-ąją minutę Sergejus Pylypčiukas.

Šeštadienio 15 turo rezultatai:

„Saturn“ 2 – 0 „Amkar“
44‘ [1 – 0] Dmitri Kirichenko
52‘ [2 – 0] Andrey Karyaka

E.Česnauskis ("Saturn") žaidė visas rugntynes, R.Džiaukštas ("Saturn") rungtynėms registruotas nebuvo

„Lokomotiv“ 5 – 2 „Krylja Sovetov“
25‘ [0 – 1] Serge Branco
45‘ [0 – 2] Aleksey Medvedev
51‘ [1 – 2] Branislav Ivanovic
63‘ [2 – 2] Dmitri Sychev (11 m.)
67‘ [3 – 2] Dinyar Bilyaletdinov
70‘ [4 – 2] Dramane Traore
90‘ [5 – 2] Aleksandr Samedov