Išsiskleidusius "Newcastle" sparnus apkarpė "Wigan" (VISŲ MAČŲ VIDEO) © Eurofootball.lt
Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Sensacingai lengvą pergalę iškovojo dėl išlikimo tarp stipriausiųjų kovojantis "Wigan" klubas, namie net 4-0 sutriuškinęs "Newcastle".

"Šarkos" rikiuojasi ketvirtoje vietoje ir pretenduoja į kelialapį į Čempionų lygą, tačiau ši nesėkmė sudarys sąlygas penktoje vietoje žengiančiai Londono "Tottenham" ekipai susilyginti pagal taškus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Victoras Mosesas, po kartą pasožymėjo Shaunas Maloney ir puikiu smūgiu Timą Krulą nuginklavęs Franco Di Santo.

Lygiosiomis tenkintis turėjo ir trečioje vietoje žengianti Londono "Arsenal" komanda, išvykoje dvikovą su "Stoke" baigusi lygiosiomis 1-1.

Šeimininkai pirmavo po Peterio Croucho įvarčio galva, bet jau netrukus Robinas van Persie išlygino santykį.

Liverpulio "Everton" 4 - 0 Londono "Fulham"
7' [1 - 0] N.Jelavic
16' [2 - 0] M.Fellaini
40' [3 - 0] N.Jelavic
61' [4 - 0] T.Cahill

"Stoke" 1 - 1 Londono "Arsenal"
10' [1 - 0] P.Crouch
15' [1 - 1] R.van Persie

"Sunderland" 2 - 2 "Bolton"
25' [0 - 1] K.Davies
36' [1 - 1] N.Bendtner
55' [2 - 1] J.McClean
70' [2 - 2] K.Davies

"Swansea" 4 - 4 "Wolverhampton"
1' [1 - 0] A.Orlandi
4' [2 - 0] J.Allen
15' [3 - 0] N.Dyer
28' [3 - 1] S.Fletcher
31' [4 - 1] D.Graham
33' [4 - 2] M.Jarvis
54' [4 - 3] D.edwards
69' [4 - 4] M.Jarvis

"West Bromwich" 0 - 0 Birmingemo "Aston Villa"

"Wigan" 4 - 0 "Newcastle"
13' [1 - 0] V.Moses
15' [2 - 0] V.Moses
36' [3 - 0] S.Maloney
45' [4 - 0] F.Di Santo

"Norwich" 0 - 3 "Liverpool"
24' [0 - 1] L.Suarez
27' [0 - 2] L.Suarez
82' [0 - 3] L.Suarez