Italijoje "Inter" šventė nelengvą pergalę © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko dvejerios 29 turo rungtynės- Pergales minimaliu rezultatu šventė namuose žaidusios Milano "Inter" bei "Siena" komandos.

Milano "Inter" klubas namuose rezultatu 1-0 įveikė "Sampdoria" ekipą. "Inter" pergalę atnešė Adriano taiklus smūgis. Prieš šį įvartį brazilui nebuvo pavykę pasižymėti net 849 žaidimo minutes.

Rungtynių pradžioje pirmają progą pasižymėti turėjo svečiai. "Inter" gynėjas Nicolas Burdisso paslydo ir tai leido "Sampdoria" žaidėjams surengti pavojingą ataką, tačiau Francesco Flachi smūgis pataikė į vartų šoną. Genujos klubas nenustojo agresyviai atakuoti ir per pirmąsias 11 minučių užsidirbo penkis kampinius. Vieno jų metu pavojingas Cristiano Zenoni smūgis praskriejo kelis centimetrus virš vartų skersinio.

Visgi "Inter" po truputį atsitiesė. Iš pradžių į vartus smūgiavo Luišas Figo bei Pierre Wome, o vieno kampinio metu Adriano galva smūgiuotas kamuolys atšoko nuo vartų virpsto.

Tačiau svečiai taipogi nesnaudė ir jau kitame aikštės gale "Inter" vartininkas Francesco Toldo turėjo pademonstruoti savo sugebėjimus, atsaugodamas labai pavojingą "Sampdoria" saugo Sergio Volpi smūgį. Po kelių minučių dar vieną šansą turėjo svečių puolėjas Francesco Flachi, tačiau jo smūgį sustabdė "Inter" legionierius iš Kamerūno Pierre Wome.

Nepaisant aktyvaus Genujos klubo puolimo, į priekį išsiveržė "Inter" klubas. Šio klubo saugas Luišas Figo pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur Adriano vėlgi smūgiavo galva į vartus. Kamuolys, paliestas vartininko, atsitrenkė į skersinį, tačiau prie jo pirmasis pribėgo tas pats Adriano ir niekas negalėjo sustabdyti dar vieno jo smūgio galva.

Antrajame kėlinyje šeimininkai rungtyniavo kur kas geriau. Kėliniui prasidėjus, neblogą šansą pasižymėti turėjo "Inter" ekipa. Prie Adriano paspirto kamuolio skubėjo pats žaidėjas ir svečių vartininkas Francesco Antonioli ir pirmas prie jo pribėgo brazilas. Šis paspyrė kamuolį toliau ir bandė peršokti per gulintį vartininką, tačiau neišlaikęs pusiausvyros nugriuvo. Teisėjas, pamanęs kad Adriano bandė suvaidinti pražangą, parodė brazilui geltoną kortelę.

Po kelių minučių neįtikėtino šanso padvigubinti skirtumą neišnaudojo kitas Milano klubo puolėjas Alvaro Recoba. Po puikaus Adriano smūgio, kurį atsaugojo "Sampdoria" vartininkas, prie kamuolio atsidūrė A.Recoba ir urugvajietis kažkokiu būdu sugebėjo nepataikyti į tuščius vartus.

Prieš rungtynių pabaigą dar kelis kartus į vartus smūgiavo, atrodo, puikią sportinę formą susigražinęs Adriano, tačiau jam nepavyko dar kartą pasižymėti ir rungtynės baigėsi rezultatu 1-0.

Kitose rungtynėse, kuriose kovojo dvi komandos, kovojančios dėl išlikimo stipriausioje Italijos lygoje, "Siena" namuose rungtynių pabaigoje sugebėjo palaužti "Treviso" ekipą. Šeimininkams pergalę lėmė 87 minutę pelnytas Erjono Bogdani įvartis.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00037" 1 - 0 "%c00070"
40` [1 - 0] Adriano

"%c00080" 1 - 0 "%c00263"
87` [1 - 0] Erjon Bogdani