Italijoje – svarus G. Gineičio indelis į įvartį ir „Torino“ pergalė © Ettore Griffoni/IPA/IPA/SIPA nuotr.

Šeštadienį Italijoje – puiki popietė Gvidui Gineičiui.

Jauno lietuvio atstovaujama „Torino“ ekipa svečiuose 2:0 įveikė „Udinese“ ekipą, o jis svariai prisidėjo prie vieno įvarčio.

Svečiai iš Turino stipriai pradėjo rungtynes. Duvanas Zapata 10-ąją minutę pelnė įvartį smūgiu galva.

Antrąjį įvartį „Torino“ ekipai pavyko pelnyti antrojo kėlinio pradžioje. Gvidas Gineitis perėmė kamuolį, vėliau jį atidavė Duvanui Zapata, kuris kamuolį jau perdavė Nikolai Vlašičiui. Šis meistriškai užbaigė ataką.

Vėliau Gineitis dar turėjo šansą pasižymėti mušdamas baudos smūgį, tačiau kamuolys atsitrenkė į sienelę.

19-metis lietuvis šiame mače atliko 33 perdavimus (33/40), 57 kartus prisilietė prie kamuolio, išprovokavo 2 pražangas, atliko 3 tikslius ilgus perdavimus bei 3 kartus laimėjo dvikovas ant žemės.

„Torino“ su šia pergale artėja prie europinių vietų Italijoje.