Įvarčių lietuje pergalę šventė „Chelsea“ klubas © PA nuotr.

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Chelsea“ klubas svečiuose, rezultatu net 6:2, sutriuškino „Wolves“ ekipą.

„Aristokratus“ vos antrąją minutę į priekį išvedė puolėjas Nicolasas Jacksonas. 27-ąją minutę rezultatą išlygino Matheusas Cunha.

45-ąją minutę svečius vėl į priekį išvedė Cole‘as Palmeris. 45+6 minutę rezultatą į rūbinę išlygino Jorgenas Strandas Larsenas.

49-ąją, 58-ąją ir 63-ąją minutėmis „hat-tricku“ pasižymėjo „Chelsea“ krašto saugas Noni Madueke. Anglas prieš rungtynes varžovų miestą išvadino š*du.

C. Palmeris savo bendraklubiui atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po keitimo aikštėje pasirodęs ir į Londono ekipą sugrįžęs puolėjas Joao Felixas 80-ąją minutę pelnė šeštąjį įvartį savo ekipai.

Tai yra pirmoji „Chelsea“ pergalė šiame sezone, o „vilkai“ po dviejų turų lieka su nuliu taškų.

Kitose rungtynėse „Bournemouth“ namuose, rezultatu 1:1, sužaidė su „Newcastle United“.

• Cole'as

Palmeris tai nesveikas. Guardiolai nebuvo reikalingas, tai preita sezona Pochetino pasieme ir bicas pilnu groziu atsiskleide.

• 26
  • RMDBvB

Madueke 3 golai visi assistai Palmerio + dar ir golas. Sitose varzybose tikrai vau. Paziuresim kiek pavyks pademonstruoti stabiluma

• 18
  • Oho pavarė

Čia tai bent sumindė. Gal pagaliau atsigaus.

Ricina

Aš gi tau išaiškinau kas yra varžybos ir rungtynės, o tu vis tebežiūri kažkokias tai varžybas. Žmogau, rungtynės čia, rungtynės. Ir tikrai smagu už Palmerį.

Dovanokit dede Rungtyne

• 8
  • belekas

city arba arsenalas laimetu tokiu rezultatatu rasytu ( city pazemino varzovus ju namu tvirtovei) klaunai tas eurofootball

• 6
  • Blue blood

Na varzybos kovingos, teisejavimas labai prastas, labai pries chelsea buvo .o zaidejai parode charakteri ir pasieke grazia pergale