J. Zagurskas po nutrauktų rungtynių su Sakartvelu: „Didžiuojuosi vaikinais“ © lff.lt

Lietuvos vyrų futsal rinktinė ketvirtadienį žaidė antras kontrolines rungtynės su Sakartvelo komanda.

Antrame kėlinyje likus žaisti 8 minutes, aikštėje kilo didelis susistumdymas, po kurio laiko teisėjai nusprendė rungtynes nutraukti. Tuo metu rezultatas buvo lygus – 1:1. Lietuviams įvartį pirmame kėlinyje pelnė Albertas Voskunovičius, antrame kėlinyje kartvelai rezultatą išlygino.

Po rungtynių savo mintimis pasidalino ir dvejas rungtynes įvertino Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Edvinas Alimkinas.

„Vertinu žaidimą puikiai, jis šįkart buvo labai geras. Kaip ir kalbėjau po pirmų rungtynių, kad tas rezultatas tada neatspindėjo kovos, darėme tiesiog per daug klaidų, kurias jie vertė įvarčiais. Per tą laisvą dieną padarėme namų darbus, prašėme ir žaidėjų didesnės energijos, kovingumo ir visa tai tikrai buvo aikštėje ir rezultatas tai atspindi.

Abi komandos žaidė su dideliu noru, energija ir kovingumu, kartais taip būna, kai dvi komandos nenusileidžia viena kitai.

Apskritai, iš šių dvikovų galima pasiimti labai daug, turėjome kelis skirtingus momentus – pirmos rungtynės buvo neblogos, bet buvome vangūs, antras momentas – antrų rungtynių žaidimas, kuris jau buvo su geru kovingumu“, – kalbėjo vienas rinktinės trenerių.

Tuo tarpu į rikiuotę sugrįžęs, pirmąsias rungtynes praleidęs Lietuvos ekipos kapitonas Justinas Zagurskas irgi negailėjo savo komandai gerų žodžių.

„Didžiuojuosi vaikinais, 32 minutes, mano akimis, buvome laimėtojai. Nors darėme tikrai ne vieną ir ne dvi klaidas, bet ir vartininkas gelbėjo, ir jiems nesisekė. Bet pagal žaidimą, tai, ką mačiau pirmose rungtynėse jų nežaisdamas, tai šįkart išėjome su kita emocija, aistromis, tas 32 minutes buvome tikrai verti pergalės.

Jų kapitonas kaip ir svarstė apie tą galimybę, kad emocijoms nuslūgus galėtume grįžti į rungtynes, bet teisėjai jas nutraukė, manau, logiškas sprendimas. Žaidžiame, sportuojame, kad nebūtų traumų, o po tokios intensyvios savaitės, grįžti su tokiomis emocijomis… Turbūt logiškiausia buvo ir nutraukti tas rungtynes“, – kalbėjo jis.