Jaunimo rinktinė atrankos ciklą baigė pralaimėjimu © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė nesugebėjo trinktelti durimis - paskutiniosiose Europos čempionato atrakos turnyro rungtynėse Vitalijaus Stankevičiaus auklėtiniai 2-1 pralaimėjo grupės nugalėtojai Belgijai.

Lietuva 1 - 2 Belgija
15` [0 - 1] Jeanvion Yulu Matondo
26` [0 - 2] Faris Haround
61` [1 - 2] Donatas Navikas (iš 11 metrų baudinio)

Belgijos rinktinė dar kartą įrodė, kad yra stipriausia septintojoje atrankos grupėje. Nuo pat rungtynių pradžios perėmę iniciatyvą svečiai greitai pelnė du įvarčius - 15 minutę J.Y.Matondo po tikslaus perdavimo iš aikštės gilumos iššoko vienas prieš vartininką ir be didesnių problemų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Dar po dešimties minučių rezultatą padvigubino Faris Haroundas, po gražaus Tomo De Mulo reido aikštės kraštu sulaukęs perdavimo baudos aikštelėje ir iš maždaug 12 metrų antrą pasiuntęs kamuolį į Pauliaus Grybausko vartų tinklą.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje pasikeitė - suaktyvėję lietuviai vis labiau grasino varžovų vartams, nors ypač realių progų pasižymėti turėjo nedaug. Visgi 61 minutę tikslas buvo pasiektas - už žaidimą ranka baudos aiktelėje buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį, suklaidinęs vartininką, sėkmingai realizavo Donatas Navikas.

Nepaisant to, tai buvo viskas, ką lietuviai sugebėjo išpešti. Ramiai ir patikimai besigynę belgai neleido šeimininkams rimčiau pagrasinti jų vartams ir pelnytai iškovojo pergalę.

Kituose septintosios grupės mačuose užfiksuoti triuškinantys rezultatai - ispanai išvykoje nušlavė San Mariną net 10-1. Po tris įvarčius svečiams pelnė Fernandas Llorente ir Roberto Soldado. Kitame mače Serbija ir Juodkalnija namie taip pat nepaliko vilčių Bosnijai ir Hercogovinai, nugalėdami ją 5-1.

Per 10 rungtynių iškovoję tris pergales, kartą sužaidę lygiosiomis ir patyrę penkis pralaimėjimus jaunieji Lietuvos futbolininkai savo grupėje užėmė priešpaskutinę - penktąją vietą.