Jaunimo rinktinė po įnirtingos kovos serbams pralaimėjo © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė penktadienį Europos čempionato atrankos varžybose išvykoje po permainingos bei įnirtingos kovos Novi Sade turėjo pripažinti bendraamžių iš Serbijos ir Juodkalnijos pranašumą, taip visiškai prarasdama viltis dar pakovoti dėl pirmos vietos 7 grupėje.

Kitose rungtynėse Bosnija ir Hercogovina sužaidė lygiosiomis 1-1 su Belgija ir susilyginusi taškais su Lietuva nustūmė ją į penktąją poziciją. Grupėje dabar pirmauja serbai, antrą viet užima belgai, o trečioje atsidūrė Ispanijos rinktinė.

(Vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčiai, taškai)

U-21 Serbija ir Juodkalnija 3 - 2 Lietuva U-21
21' [1 - 0] Milan Purovic
46' [1 - 1] Milan Stepanov (į savo vartus)
53' [2 - 1] Milan Purovic
70' [3 - 1] Milan Purovic
73' [3 - 2] Linas Pilibaitis

U-21 Lietuva: Malinauskas; Sokolovas, Žaliūkas, Mikuckis, Skroblas; Miceika, Panka, Šidlauskas (46' Tomkevičius), Lukša (75' Šernas), Kalonas, Kavaliauskas (51' Pilibaitis)

Šeimininkai susitikimą pradėjo atakuodami varžovus, ir 21 minutę spaudimas pagaliau atsipirko, kai po komandos kapitono D.Lazovičiaus perdavimo serbus į priekį išvedė M.Purovičius, kuriam tai buvo vos antrosios rungtynės jaunimo rinktinėje.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus - įvartį į savo vartus įsimušė M.Stepanovas. Visgi už septynių minučių vėl suveikė serbų puolimo duetas, ir gavęs M.Lazovičiaus perdavimą antrą savo bei komandos įvartį pelnė M.Purovičius, kuris likus žaisti 20 minučių smūgiu kaire koja iš 8 metrų dar padidino Serbijos ir Juodkalnijos persvarą.

Nepaisant to, lietuviai nenuleido rankų ir po trijų minučių vėl atgaivino viltis išplėšti nors tašką pasižymėjus po keitimo aikštėje pasirodžiusiam L.Pilibaičiui. Deja, bet to mūsiškiams neužteko, ir jie turėjo pripažinti pralaimėjimą, reiškiantį, kad iškovoti kelialapį į Europos pirmenybes liko tik teorinių vilčių.