"Juventus" 28-ą kartą tapo Italijos čempionu © Eurofootball.lt
Penktadienį, sužaidus atkeltas 37-ojo Italijos pirmenybių turo varžybas, paaiškėjo naujasis "Serie A" čempionas - juo 28-ąjį kartą savo istorijoje tapo Turino "Juventus" klubas, dėl pagrindinio varžovo "Milan" lygiųjų likus mačui su išlaikyta keturių taškų persvara užsitikrinęs pirmąją vietą.

"%c00062" 3 - 3 "%c00200"
7' [1 - 0] Serginho
8' [1 - 1] Alessandro Costacurta (į savo vartus)
16' [2 - 1] Serginho
32' [3 - 1] Jon Dahl Tomasson
76' [3 - 2] Luca Toni (11m.)
79' [3 - 3] Simone Barone

Šis mačas į penktadienį buvo nukeltas dėl "Milan" ekipos dalyvavimo Čempionų lygos finale, ir komandos treneris C.Ancelotti nusprendė nebesistengti grumtis Italijos čempionate į aikštę išleisdamas atsarginius žaidėjus - labai retą progą gavo netgi toks nežinomas 18 metų gynėjas L.Marzoratti.

Šeimininkai į priekį išsiveržė šeštą minutę, kai Serginho po sumaišties baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau sužaidus vos minutę A.Costacurta įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

Rungtynės klostėsi įdomiai, ir 16 minutę "Milan" vėl pirmavo, nes Serginho gavęs puikų perdavimą iš H.Crespo permetė varžovų vartininką. Tai buvo brazilo pirmieji du įvarčiai "Serie A", o 32-ąją minutę J.Dahlis Tomassonas dar padvigubino persvarą ir pirmasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 3-1.

Po pertraukos iniciatyvą jau perėmė "Palermo", ir nors L.Toni pora kartų smūgiavo šalia vartų, jam visgi pavyko pasižymėti 76 minutę - už vartininko C.Abbiati pražangą skyrus 11 metrų baudinį "Palermo" puolėjui teko pakartoti dėl į baudos aikštelę per anksti įžengusių žaidėjų, tačiau siciliečių ekipos atakų lyderis įmušė ir antrą kartą.

Svečiai atgavo vilti iškovoti bent tašką, ir vos už trijų minučių suklaidinęs du gynėjus S.Barone rezultatą išlygino. Mačas baigėsi lygiosiomis, taigi "Juve", nepaisant sekmadienio rungtynių prieš "Livorno" rezultato, gali švęsti dar vieną iškovotą "scudetto".