Karaliaus taurėje siurprizų neužfiksuota © Eurofootball.lt
Trečiadienį Ispanijoje buvo sužaistos penkios Karaliaus taurės (Copa del Rey) aštuntfinalio rungtynės, kuriose didelių netikėtumų užfiksuota nebuvo.

Didelį žingsnį ketvirtfinalio link žengė La Korunijos "Deportivo", namuose net 3-0 įveikusi Pamplonos "Osasuna" vienuolikę. Pergalę prieš praėjusio sezono finalininkus leido švęsti pirmajame kėlinyje įmušti saugų Pedro Munitiso ir Juano Carloso Valerono įvarčiai bei rungtynių pabaigoje Lionelio Scaloni įmuštas fantastiškas įvartis iš 30-ies metrų.

Ketvirtfinalio link gana užtikrintai žengė ir "Valencia", svečiuose 2-0 įveikusi kitą regiono komandą "Villarreal". Svečiai į priekį išsiveržė po individualaus urugvajiečio Mario Regueiro reido į baudos aikštelę antrojo kėlinio pradžioje. Antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino Ispanijos rinktinės puolėjas Davidas Villa, realizavęs paties uždirbtą vienuolikos metrų baudinį.

Dabartiniai taurės savininkai Sevilijos "Betis" futbolininkai svečiuose iškovojo lygiąsias 1-1 su Vigo "Celta". Svečiai atsilikinėjo po Jesuso Pereros sėkmingai realizuoto paties uždirbto vienuolikos metrų baudinio, tačiau iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių įvartį į savus vartus įsimušė Matias Lequi.

Bene įspūdingiausios rungtynės vyko Kadize, kur vietos ekipa penkių įvarčių trileryje šventė pergalę prieš "Sevilla". Rungtynėse sužaidus apie valandą atrodė, kad "Cadiz" viena koja jau ketvirtfinalyje, tačiau du rungtynių pabaigoje įmušti Frederico Kanoute įvarčiai galva leido "Sevilla" atsidurti puikioje situacijoje: dėl dviejų svečiuose įmuštų įvarčių "Sevilla" atsakomojoje dvikovoje užtenka pergalės 1-0 arba 2-1.

Pergalę minimaliu rezultatu rungtynių pabaigoje iškovojo Barselonos "Espanyol", svečiuose įveikę Madrido "Getafe" futbolininkus. Vienintelį rungtynių įvartį 85 minutę įmušė gynėjas Danielis Jarque. Dėl šio pralaimėjimo "Getafe" futbolininkai gali kaltinti tik save, kadangi prieš tai puolėjai Danielis Guiza ir Veljko Paunovičius nesugebėjo pataikyti vienuolikos metrų baudinių.

Madrido "Atletico" rungtynės su "Zaragoza" buvo nukeltos po to, kai net keturiolika Ispanijos sostinės ekipos futbolininkų ištiko ūmus gastroenterito priepuolis.

Tuo tarpu antradienį sužaistose taurės rungtynėse "Barcelona" svečiuose atsitiesė po praleisto įvarčio ir šventė pergalę 3-1 prieš trečio diviziono "Zamora" vienuolikę, o Madrido "Real" svečiuose minimaliu rezultatu įveikė Bilbao "Athletic" futbolininkus ir iškovojo pirmą pergalę "San Mames" stadione nuo 1998 metų.

Atsakomosios dvikovos bus žaidžiamos už savaitės.

Trečiadienio rezultatai

"%c00086" 0 - 2 "%c00004"
54` [0 - 1] Mario Regueiro
66` [0 - 2] David Villa (11 m.)

Madrido "%c00212" 0 - 1 Barselonos "%c00102"
85` [0 - 1] Daniel Jarque

Vigo "%c00020" 1 - 1 Sevilijos "%c00097"
22` [1 - 0] Jesus Perera (11 m.)
79` [1 - 1] Matias Lequi (į savus vartus)

La Korunijos "%c00089" 3 - 0 Pamplonos "%c00018"
11` [1 - 0] Pedro Munitis
45` [2 - 0] Juan Carlos Valeron
86` [3 - 0] Lionel Scaloni

"%c00253" 3 - 2 "%c00107"
25` [1 - 0] Nenad Mirosavljevic
27` [2 - 0] Alexander Medina
59` [3 - 0] Marti (į savus vartus)
70` [3 - 1] Frederic Kanoute
88` [3 - 2] Frederic Kanoute