„Kauno Žalgirio“ salės futbolininkai žengė dar vieną tvirtą žingsnį link elitinio UEFA Futsal Čempionų lygos etapo. Katanijoje (Italija) vykstančiame pagrindiniame turnyre Dentinho vadovaujami kauniečiai rezultatu 7:0 (3:0) įveikė Liuksemburgo „FC Differdange 03“ komandą ir pasiekė antrą pergalę.

Liuksemburgo ekipos vartų gynybą jau 8-ąją minutę pralaužė „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Albertas Voskunovičius, pranašumą netrukus padidino legionierius Renanas Mantelli, o vos po kelių sekundžių krito ir trečiasis „Kauno Žalgirio“ įvartis, kurį įmušė Wepe. Pirmojo kėlinio pabaigoje komandos kapitonui Justinui Zagurskui dar nepavyko realizuoti baudinio.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, „Kauno Žalgirio“ komanda dar labiau padidino savo pranašumą. Taikliu smūgiu pasižymėjo ekipos naujokas Filipe, antrą savo įvartį pelnė Renanas Mantelli.

Į tuščius varžovų vartus mušdamas iš savo aikštės pusės įvartį komandai pelnė ir vartininkas Jordanas – 6:0.

Filipe rungtynių pabaigoje nerealizavo dar vieno žalgiriečių baudinio, tačiau netrukus dar vieną įvartį pelnė ir pergalę įtvirtino Renanas Mantelli.

Trečioji Čempionų lygos dvikova žalgiriečių laukia šeštadienį, spalio 26 d., kur dėl patekimo į Elitinį etapą jie susirungs su Italijos futsal čempionais „Catania C/5“.