„Kauno Žalgirio“ klubas įveikė „Šiaulius“ © alyga.lt nuotr.

30-ąjį „TOPsport A lygos“ turą pergale užbaigė žalgiriečiai. „Kauno Žalgirio“ ekipa nesutriko po anksti praleisto įvarčio ir palaužė šiauliečius rezultatu 2:1 (0:1).

Mindaugo Čepo auklėtiniai susitikimą Kaune pradėjo galingai. Jau 3-iąją minutę Gabrielius Micevičius perdavė kamuolį rezultatyviausiam ekipos futbolininkui Daviui Ikauniekui, kuris išvedė šiauliečius į priekį.

Po dar keleto minučių G. Micevičius ir vėl perdavimu paieškojo latvio, tačiau vartus laiku paliko ir komandą nuo nemalonumų išgelbėjo Deividas Mikelionis.

Kėlinio viduryje žalgiriečių gynėjai nusprendė įteikti dovanėlę svečiams, tačiau Danielis Romanovskis varžovų vartininko D. Mikelionio nenuginklavo. Po kelių akimirkų dukart pavojingai pykštelėjo Divin‘as Naah, bet vieną kartą kamuolys prašvilpė pro šalį, o nuo antro bandymo vartus apgynė Gustas Baliutavičius

Pirmajai rungtynių pusei artėjant prie pabaigos varžovų baudos aikštelėje atsidūrė Aldayras Hernandezas ir atliko labai pavojingą smūgį visiškai šalia vartų. Vėliau vartininko budrumą patikrino ir Gratas Sirgėdas.

53-iąją minutę kilo sumaištis šiauliečių baudos aikštelėje – Numanas Kurdičius iš labai arti pataikė tiesiai į vartininką, o vėliau pats bosnis atliko rezultatyvų perdavimą A. Hernandezui. Rezultatas tapo lygus 1:1.

Žalgiriečiai apsukų nemažino ir toliau spaudė varžovus – antrojo kėlinio viduryje po Oyinlola Kayode perdavimo aikštės šeimininkus į priekį išvedė Fedoras Černychas.

Pergalę iškovoję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai su 52 taškais priartėjo prie laipteliu aukščiau esančių „Hegelmann“ , o FA „Šiauliai“ su 33 taškais vis dar lieka penkti.