Šeštadienio vakarą „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda rezultatu 2:6 (2:3) nusileido Italijos čempionams „Catania C/5“ ir baigė savo kelionę UEFA Futsal Čempionų lygoje.

Rungtynės Katanijoje prasidėjo „Catania C/5“ komandos žaidėjo Michele Podda smūgiu į žalgiriečių vartus. Netrukus sekė ir antrasis italų įvartis, kurio autoriumi tapo Attilio Arillo.

Po praleistų įvarčių „Kauno Žalgirio“ ekipa nesutriko ir gana greitai pelnė įvartį. Pirmasis žaliai baltiems įvartį pelnė Renanas Mantelli, kuriam pavyko meistriškai suklaidinti varžovus – 1:2.

14-ąją rungtynių minutę dar vieną įvartį italų komandai pelnė M. Podda, o po kelių akimirkų taikliu smūgiu atsakė ir „Kauno Žalgirio“ brazilas Wepe.

Antrasis rungtynių kėlinys žalgiriečiams susiklostė dar prasčiau, o „Catania C/5“ didino pranašumą – per visą kėlinį italai pelnė dar tris įvarčius ir žengė į Elitinį etapą Čempionų lygoje.