Klaipėdoje "Šiauliai" iškovojo lygiąsias (Atnaujinta) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Klaipėdoje buvo žaidžiamos vienintelės NFKA "A Lygos" 28-o turo rungtynės - dvikova tarp "Atlanto" ir "Šiaulių" pasibaigė lygiosiomis 1-1.

Rungtynių šeimininkai pirmavo po komandos legionieriaus iš Rusijos Antono Kochergos įvarčio antrojo kėlinio viduryje, bet iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dešimt minučių išlyginamąjį įvartį įmušė jaunoji "Šiaulių" žvaigždė Vaidas Viktoravičius, aikštėje po keitimo pasirodęs vos prieš keturias minutes.

Klaipėdos centrinis stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas: Gediminas Mažeika
Klaipėdos "%c00124" 1 - 1 "%c00222"
55` [1 - 0] Anton Kocherga
74` [1 - 1] Vaidas Viktoravičius

"Atlantas": Valius; Žukauskas, Žutautas, Morozov, Lukoševičius (85` Žernys); Navikas, Gedgaudas, Begiz, Mockus; Kocherga (88` Mirauskas), Karalius;

"Šiauliai": Lukovičs; Oriol (63` Lapeikis), Lunskis, Juodeikis, Milevski; Afanasenka (62` Monakov), Šidlauskas, I.Galyuza, Ščekotilin (70` Viktoravičius), Atigbiolaye; Butavičius;