"Krylja Sovetov" pergalingai pradėjo naująjį Rusijos sezoną © Eurofootball.lt
Po keturių mėnesių pertraukos penktadienį vakare startavo naujasis 2008-2009 metų Rusijos „Premier“ lygos sezonas. Atidarymo mače lygos naujokas Grozno „Terek“ klubas namuose triuškinančiu rezultatu 0-3 nusileido Samaros „Krylja Sovetov“ ekipai.

Grozno „%c00152“ 0 – 3 Samaros „%c00113“
48‘ [0 – 1] Evgeniy Savin
77‘ [0 – 2] Timofey Kalatchev
90‘+1 [0 – 3] Andrei Tikhonov (iš 11m.)

66‘ Mahomed Adiev („Terek“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyko apylygė kova - nei viena komanda dominuoti nesugebėjo. 27-ąją minutę aikštės šeimininkų saugas Vladimiras Kuzmičiovas įsiveržė į priešininkų baudos aikštelę, bet smūgiavo netiksliai. Netrukus į „Krylja Sovetov“ vartus krito įvartis, kurį įmušė Mohamedas Adievas, tačiau arbitrai užfiksavo nuošalę ir jo neįskaitė.

Netrukus po didžiosios pertraukos svečiams iš Samaros pavyko surengti ataką ir įmušti pirmąjį įvartį naujajame Rusijos sezone. Puolėjas Jevgenijus Savinas atsidūrė vienas prieš „Terek“ vartininką ir labai tiksliu smūgiu kamuolį pasiuntė į tinklą: 0-1.

66-ąją minutę rezultatas galėjo tapti lygus, kai „Krylja Sovetov“ legionierius iš Pietų Korėjos O.Bom Sokas savo baudos aikštelėje neleistinai prasižengė ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs M.Adievas netrukus griebėsi už galvos, mat po jo smūgio kamuolys atsimušė į virpstą.

77-ąją minutę Samaros futbolininkams pavyko padvigubinti savo pranašumą. Po ilgų perdavimo serijos tarp J.Savino ir Antono Babiorio kamuolys atsidūrė pas Timofejų Kalatčiovą ir šis būdamas į vartus nugara apsisukdamas nuginklavo Elioną Liką.

Jau per teisėjo pridėtinį laiką Leonido Slutskio treniruojamas „Krylja Sovetov“ padėjo paskutinį tašką šiame mače. J.Savinas uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavo veteranas saugas Andrejus Tichonovas.