L. Messiui užteko kėlinio atlikti 5 rezultatyvius perdavimus © Getty Images via AFP nuotr.

MLS lygoje Majamio „Inter“ klubas namuose, rezultatu 6:2, sutriuškino Niujorko „Red Bulls“ ekipą.

Šiose rungtynėse Lionelis Messi atliko net 5 rezultatyvius perdavimus vos per kėlinį.

Svečius 30-ąją minutę į priekį išvedė Dante Vanzeiras.

48-ąją minutę rezultatą išlygino Matiasas Rojas. 50-ąją minutę „Inter“ į priekį išvedė Lionelis Messi. 62-ąją minutę rezultatą padvigubino dubliu pasižymėjęs M. Rojas. 68-ąją minutę rezultatą triuškinančiu pavertė Luisas Suarezas, o 75-ąją ir 81-ąją minutėmis urugvajietis pasižymėjo dar dviejais įvarčiais ir tenkinosi „hat-tricku“.

90+7 minutę „Red Bulls“ klubui paguodos įvartį po 11 metrų baudinio pelnė Emilis Forsbergas.

Po pergalės Majamio „Inter“ lieka 1-oje Rytų konferencijos lentelės vietoje.

• BoobieD.

Žaidė su ta pačia komanda kovo mėnesį Majamis tik be Messi ir gavo 0:4. Neįtikėtina įtaka ir nesvarbu kiek jam metų jis vistiek kertinis faktorius visada.

• 44
  • 11111
    BoobieD.

Tiesiog geriausias zaidejas planetos egzistavimo istorijoje ir su sita forma sunaikins copa america netrukus.

• 21
  • :))))

Nuostabiai zaidzia... Manau jis toje MLS dar gali 5 metus laisvai pazaist, jo karjeros pabaigos noras yra baigti karjera su draugais, bet jis dar turi jaunesniu draugeliu. Tai Busketsa Alba ir Suareza uz poros metu gali Verratti Paredes ir De Paul pakeist. Tikiuosi Messi nesudurniuos ir anksciau laiko karjeros nebaigs, reikia siekti 1000 golu ir 500 assistu.

• 14
  • Futbolo karalius!!!

Futbolo legenda, futbolo guru, futbolo virtuozas, Meeeeeeessi!

• 11
  • Leooo

GOAT!

• 10
  • Paaiškinkit
    :))))

O vaiku darzeli nezais? Uz ka jus gerbiat sita vištpalaiki?