LFF II lyga: intriga lentelės viršuje kaista © EF nuotr.

26-ajame LFF II lygos ture per aštuonerias rungtynes buvo įmušti 44 įvarčiai. Trijuose stadionuose užfiksuoti sutriuškinimai penkių įvarčių ir didesne persvara, ketveriose rungtynėse pergalę lėmė vieno įvarčio skirtumas.

Sutriuškinimai

Dėl lygos nugalėtojo vardo kovojantis „Žalgiris“ B namie 5:0 nugalėjo Klaipėdos FM komandą ir toliau dėl geresnio įvarčių skirtumo pirmauja lygoje.

Jau antrose rungtynėse iš eilės „Žalgirio“ B komandai atstovavo ne vienas A komandos žaidėjas. Šįkart tai buvo Myroslavas Mazuras, Patrikas Matyžonok ir Arminas Hodžičius. Beje, M. Mazuras prie pergalės pridėjo 2, A. Hodžičius – 1 įvartį. Dar dubliu pasižymėjo ir Martynas Valukonis.

Dar riebesnę pergalę iškovojo „Neptūnas“ B, kuris namie 10:0 sutriuškino „Dembavą“. Šioje dvikovoje po septynių dvikovos minučių klaipėdiečiai pirmavo 2:0, po pirmojo kėlinio – 6:0. Po du įvarčius pelnė Nojus Šimkus ir Mantas Rusys.

Įspūdinga įvarčių fiesta buvo surengta ir sostinėje, kur „Viltis“ 11:2 nepasigailėjo „Fortūnos“. Visus reikalus „Viltis“ sutvarkė iki pertraukos, sumušdama net aštuonis sausus įvarčius. Hetrikais savo sąskaitas pagerino Volodymyras Kohutiak ir Gabrielius Judickas, dubliu – Matas Turevičius.

Įtemptai

Visos kitos turo rungtynės vyko kur kas įtempčiau. Vienintelė Kybartų „Sveikata“ iš dar nepaminėtų dalyvių laimėjo didesniu nei vieno įvarčio skirtumu (2:0). Biržuose žaidę kybartiškiai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį po Roko Krušnausko įvarčio, o antrajame kėlinyje Darius Isoda skirtumą padvigubino.

Vos nesudegė vieni pretendentų į lygos auksą – „Jonavos“ futbolininkai. Jie rungtynėse su „Sūduva“ B dar iki 85 minutės neturėjo persvaros, o tuomet savo žodį tarė 44 metų veteranas Ričardas Beniušis. Dar iki tol per pirmąjį kėlinį komandos apsikeitė įvarčiais, o Jonas Ulberkis saviškius į priekį išvedė realizuodamas 11 metrų baudinį. Justas Česnavičius 83 minutę rezultatą buvo išlyginęs.

Antrąją sezono pergalę iškovojo Joniškio „Saned“ ekipa, kuri Alytuje 4:3 nugalėjo „Dainavą“ B. Šiose rungtynėse buvo skirti net 3 vienuolikos metrų baudiniai, kuriuos tiek Paulius Obolevičius, tiek Lukas Šiaudvytis realizavo užtikrintai. Pagal rungtynių chronologiją, alytiškiai buvo arčiau pergalės. Jie laimėjo pirmą kėlinį 2:1, tačiau vėliau per pusvalandį prasileido tris įvarčius.

Nemažai intrigos buvo ir dar vieno favorito į nugalėtojo titulą „TransINVEST“ B akistatoje su „Šilute“. Čia Vilniaus rajono komandos pergalę lėmė vienintelis Dovo Grudzinsko įvartis pirmojo kėlinio viduryje.

Labai panašus scenarijus buvo surašytas ir „Džiugo“ B – „Ukmergės“ rungtynėse. Čia buvo įmuštas taip pat vienas įvartis, taip pat pirmajame kėlinyje.

B divizionas

LFF II lygos B divizione Klaipėdos „Sirijus“ jau užsitikrino nugalėtojo titulą bei kelialapį į LFF II lygos A divizioną. Sveikiname uostamiesčio atstovus su pergale trūksta vienos pergalės. Pavyzdžiui, kito turo rungtynėse prieš autsaiderį „Utenį“.

Antrą poziciją jau užsitikrino „Garliavos“ B atstovai, kurie turo rungtynėse įveikė ant trečiojo laiptelio esantį Prienų „Nemuną“. Galėjęs iki dviejų taškų sumažėti skirtumas, dabar, likus vienam turui, išaugo iki aštuonių.

27 turas

Lyderių trejetas tarpusavy dar nežais, tačiau tiek „Žalgiriui“ B, tiek „Jonavai“ lengva nebus. Pirmosios komandos laukia išvyka į Marijampolę ir akistata su „Sūduva“ B, antrosios – taip pat išvykos rungtynės su „Šilute“. Kiek lengviau turėtų būti trečiajai pretendentei „TransINVEST“ B ekipai, kurios laukia dvikova su „Saned“.