LFF II lyga: po rezultatyvaus turo – lentelė be pokyčių © JumpStory nuotr.

Savaitgalį sužaisti LFF II lygos A diviziono vienuoliktojo turo susitikimai, po kurių lyderių rikiuotė nepakito. Visos trys pirmaujančios komandos iškovojo pergales, tokiu būdu padidindamos pranašumą prieš artimiausius varžovus. Per turą sumušti 33 įvarčiai, vidutiniškai – po 4,1 įvarčio per rungtynes.

Penki ir daugiau

Net keturiuose stadionuose krito mažiausiai po penkis įvarčius. Šioje statistinėje grafoje išsiskiria dvikova Joniškyje, kur „Saned“ ir „Dainavos“ B futbolininkai sumušė aštuonis įvarčius. Alytiškiai dar iki pertraukos pasismagino keturiais įvarčiais, o po jos – abi komandos pasižymėjo po du kartus.

Kaune su žaidėjų susirinkimo problemomis susidurianti „Fortūna“ net 0:7 nusileido sostinės „Vilties“ komandai. Vilniečių gretose Justas Vaišnys pasižymėjo hetriku. Du iš trijų jo įvarčių krito per pirmąsias 19 dvikovos minučių. Apskritai, dar iki pertraukos „Viltis“ susikrovė keturių įvarčių persvarą.

Kur kas įtemčiau rezultatyvios rungtynės vyko Pasvalyje ir Šilutėje. Pirmuoju atveju šeimininkė („Dembava“) triumfavo 3:2, antruoju – „Šilutė“ 2:3 pralaimėjo.

Dvikova Pasvalyje prasidėjo dviem greitais „Dembavos“ įvarčiais. Ir kai atrodė, kad jau viskas aišku, „Neptūno“ B futbolininkai šią teoriją paneigė. Iš pradžių sumažinę atsilikimą iki 1:2, o vėliau – iki 2:3, klaipėdiečiai turėjo dar 15 minučių deficitą panaikinti, tačiau to laiko buvo per maža.

Šilutiškiai metė labai rimtą kovą lyderio pozicijoje esančiai „TransINVEST“ B komandai. Vilniaus rajono atstovai dukart pirmavo, tačiau į varžovų įvartį, Deividas Lukošius atsakydavo tuo pačiu. Šeimininkų nelaimei, „TransINVEST“ B jau per pridėtą laiką pelnė trečiąjį įvartį ir tai garantavo pergalę.

Minimaliai

Be jau minėtų rezultatu 3:2 pasibaigusių rungtynių, vieno įvarčio skirtumas tarp komandų užfiksuotas dar trijuose susitikimuose. Tokias minimalias pergales iškojo „Jonava“, Sveikata“ ir „Ukmergė“.

„Sūduvos“ B – „Jonavos“ bei „Sveikatos“ – „Širvėnos“ rungtynėse buvo pelnyta tik po vieną įvartį. Įdomus sutapimas, kad abi akistatos buvo žaidžiamos Marijampolėje. Jonas Ulberkis „Jonavai“ pergalingu smūgiu pasižymėjo sužaidus pusvalandį, Josephas Zawko „Sveikatai“ – beveik valandą.

Nelengvą pergalę Ukmergėje šeimininkai 2:1 iškovojo prieš „Džiugą“ B. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sumušė du įvarčius, tačiau netrukus dėl Armino Mačiulio pašalinimo aikštėje liko dešimtyje. Gvidas Girdvainis skirtumą sušvelnino, tačiau nei jis, nei jo komandos draugai panaikinti jo nebespėjo.

„Žalgiris“ B

Užtikrintą pergalę prieš Klaipėdos FM uostamiestyje iškovojo antrą vietą turnyro lentelėje užimantys jaunieji žalgiriečiai. Verta pabrėžti, kad į išvyką Dainiaus Greviškio auklėtiniai šįsyk išvyko pasistiprinę vieninteliu Meinardu Mikulėnu iš A komandos.

Pati dvikova prasidėjo Tado Adakausko geltona kortele, nuo pirmojo teisėjo švilpuko prabėgus vos keliasdešimčiai sekundžių. Dar iki pertraukos Ugnius Simonavičius ir Patrikas Matyžonokas žalgiriečiams sukūrė dviejų įvarčių pranašumą, kuris antrajame kėlinyje išaugo iki trijų įvarčių.

B divizionas

LFF II lygos B divizione savaitgalį sužaistos trejos rungtynės. Dar tris taškus į turnyro lentelę įsirašė „Hegelmann“ C futbolininkai Utenoje dviem įvarčiais įrodę pranašumą prieš „Utenį“. Taip pat dviem įvarčiais turo rungtynes laimėjo ir „Sirijus“, namie 3:1 nugalėjęs „Garliavą“ B. Permainingose rungtynėse Kaune „Be1“ B namie 2:3 neatsilaikė prieš „Taurą“ B.

Utenos „Utenis“ – Kauno raj. „Hegelmann“ C 0:2;

Klaipėdos „Sirijus“ – „Garliava“ B 3:1;

Kauno „Be1“ B – Tauragės „Tauras“ B 2:3.

12 turas

Dvyliktasis LFF II lygos turas rungtynėmis sostinėje tarp „Vilties“ ir „Ukmergės“ startuos jau trečiadienį. Lyderių trijulė „TransINVEST“ B, „Žalgiris“ B ir „Jonava“ turo rungtynes žais šeštadienį. Pirmieji namie priims „Sūduvą“ B, antrieji – „Saned“, tretieji – „Šilutę“. Turas baigsis kitą pirmadienį „Džiugo“ B – „Dembavos“ akistata.