LFF II lyga: sunki „Dembavos“ atkarpa nesibaigia © lff.lt

Savaitgalį sužaisti 22-ojo LFF II lygos turo susitikimai, po kurių pasikeitimų turnyro lentelės viršuje neįvyko.

Visos penkios pirmaujančios komandos iškovojo pergales. Savo ruožtu, pralaimėjimų liūne esanti „Dembava“ šį turą baigė pralaimėdama 1:15.

Lyderių penketukas

Iki čempionato pabaigos likus aštuoniems turams, „Jonava“ ir toliau dviem taškais lenkia „Žalgirį“ B bei trimis taškais – „TransINVEST“ B. Toliau rikiuojasi „Šilutės“ ir „Sveikatos“ futbolininkai.

Jonaviškiai turo rungtynes žaidė Ukmergėje ir tas rungtynes laimėjo 5:1. Dar iki 62 minutės rezultatas buvo 1:1, tačiau tuomet aikštės šeimininkai per septynias minutes praleido įvartį, įsimušė į savo vartus ir dar dėl Aringo Juškos raudonos kortelės aikštėje liko mažumoje. Audrius Račkus ir Ričardas Beniušis per paskutines dešimt minučių „Jonavos“ persvarą pavertė triuškinama.

Antroje vietoje esančio „Žalgirio“ B jaunimas pasismagino dar labiau. Iki rungtynių su „Fortūna“ pertraukos buvo penki pelnyti įvarčiai, po jos per 12 minučių – dar du. Ir tik akistatai artėjant į pabaigą, kauniečiai pelnė garbės įvartį. Šių rungtynių naudingiausias žaidėjas – keturis įvarčius sumušęs Titas Stakėnas.

Žymiai sunkiau pergalės link žengė trečia lygos komanda – „TransINVEST“ B. Nepaisant trečią susitikimo minutę Giedriaus Onuškevičiaus pelnyto įvarčio į Klaipėdos FM vartus, labiau persvaros padidinti Vilniaus rajono komandai nepavyko. Anaiptol – nuo 21 minutės, po tiesioginės Roberto Ratkevičiaus gautos raudonos kortelės, teko žaisti mažumoje.

Turo pergalę iškovojo „Šilutė“, kuri į prasčiausios antrojo rato lygos komandos „Dembavos“ vartus sumušė 15 įvarčių. Įvarčių fiestą pradėjo vos po minutės nuo rungtynių pradžios, šilutiškiai iki pertraukos pasižymėjo 9 kartus, po pertraukos – dar 6. Deivido Lukošiaus sąskaitoje penki įvarčiai, Pauliaus Lotužio – 4.

Keturių „Sūduvos“ pergalių seriją nutraukė ant penktojo laiptelio lentelėje esanti Kybartų „Sveikata“. Lygiose Suvalkijos komandų rungtynėse „Sveikatos“ pergalę lėmė 71 minutę Kajaus Jankeliūno pelnytas įvartis.

„Viltis“, „Neptūnas“ B, „Širvėna“

Truputį aukščiau matote dar tris komandas, kurios užima vietas antroje lentelės pusėje, tačiau savaitgalį šventė pergales. Užtikrinčiausiai tai padarė Klaipėdos „Neptūnas“ B. Klaipėdiečiai penkiais įvarčiais apdovanojo „Dainavos“ B futbolininkus. Tris kartus pasižymėjo Darius Zubauskas.

Svarbią pergalę prieš „Saned“ iškovojo Biržų „Širvėna“. Namie žaidę širvėniškiai praleido greitą įvartį, tačiau dar iki pertraukos sugebėjo susikrauti dviejų įvarčių pranašumą. Antrojo kėlinio viduryje Armandas Pukevičius tą skirtumą dar labiau padidino, o Dovydas Jansonas pasižymėjo jau per pridėtą teisėjo laiką.

Sostinės „Vilties“ komanda tris taškus parsivežė iš Telšių. Šioje dvikovoje „Džiugas“ B pirmavo, tačiau „Viltis“ iki 60 minutės įvykius pakreipė sau naudinga linkme. „Vilčiai“ rungtynių pabaiga galėjo būti dar ramesnė, tačiau Tomas Chomičius 70 minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

B divizionas

B divizione sekmadienį sužaistos trejos rungtynės, kuriose pergales šventė aikštės šeimininkai. Trečiąkart per 14 rungtynių triumfavo „Utenis“, namie 4:2 įrodęs pranašumą prieš Tauragės „Tauro“ B ekipą.

Toks pat rezultatas užfiksuotas ir Kaune, kur „Be1“ B nugalėjo „Hegelmann“ C atstovus. Diviziono nugalėtojo link užtikrintai žengiantis Klaipėdos „Sirijus“ uostamiestyje 1:0 palaužė „Garliavos“ B pasipriešinimą.

Utenos „Utenis“ – Tauragės „Tauras“ B 4:2;

Kauno „Be1“ B – Kauno raj. „Hegelmann“ C 4:2;

Klaipėdos „Sirijus“ – „Garliava“ B 1:0;

23 turas

Visos aštuonerios turo rungtynės bus sužaistos savaitgalį per dvi dienas. Įdomiausia akistata laukia Garliavoje, kur „Sveikata“ ir „Šilutė“ santykius aiškinsis dėl ketvirtosios vietos. Lyderių trejetas ir šiame ture varžysis su antros turnyro lentelės pusės komandomis.