Lietuvių grupėje Ispanijos ir Serbijos merginos išsiskyrė taikiai © lff.lt

Trečiadienį prasidėjo antrasis turas Europos merginų U19 čempionato Lietuvoje grupių varžybose.

A grupės dvikovoje Marijampolėje Serbija 1:1 (0:0) sužaidė su Anglijos futbolininkėmis ir iškovojo pirmąjį savo tašką. Anglėms tai buvo ketvirtasis taškas jų sąskaitoje.

Kitose vakaro rungtynėse Kaune nuo 18 valandos susitiks Lietuvos ir Prancūzijos komandos.

Trečiadienio rungtynės prasidėjo apylygiai, nė vienai komandai neturint ženklaus pranašumo. Pusprogių susikūrė abi rinktinės, tačiau kamuolys pirmame kėlinyje vartų tinkle nepabuvojo ir rezultatas iki pertraukos išliko 0:0. Kėlinio metu skaudžią traumą patyrė Anglijos rinktinės futbolininkė Evie Rabjohn, kuriai rungtynės pasibaigė anksčiau laiko.

Po pertraukos vaizdas aikštėje ženkliai nesikeitė, žaidimas daugiausiai virė aikštės viduryje, o susikurtų progų komandoms išnaudoti nesisekė.

Visgi, sužaidus beveik 70 minučių, pirmasis įvartis galų gale krito – Serbijos rinktinės kapitonė Nina Matejič po puikaus reido suklaidino kelias varžoves, pasiuntė kamuolį į vartų kampą ir taip išvedė savo komandą į priekį.

Kėlinio laikui tiksint anglės vis didino savo spaudimą, tačiau pavojingos atakos smūgiais vis nevirto. Kai jau atrodė, kad rungtynės lygiosiomis ir pasibaigs, į Serbijos rinktinės vartus už žaidimą ranka buvo skirtas 11 metrų baudinį, kurį Anglijos ekipa sėkmingai realizavo ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką įvarčių daugiau pelnyta nebuvo ir dvikova pasibaigė lygiosiomis.