Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (birželio 24–30 dienos) © lff.lt nuotr.

Vasarai įsibėgėjant toliau tęsiasi dalis pirmenybių užsienyje, kuriose yra ir Lietuvos atstovų.

Birželio 26 diena (trečiadienis)

Vykintas Slivka vis dar nebuvo registruotas naujojo savo klubo gretose, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Cerezo Osaka“ futbolininkams.

Birželio 29 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes ir 65 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 1:1 sužaidė su „Nanjing City“.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes ir 28 minutę pelnė įvartį, bet jo atstovaujama „Astana“ namuose 1:3 nusileido Almatos „Kairat“.

Birželio 30 diena (sekmadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka vis dar nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 1:4 neprilygo „Kashiwa Reysol“ futbolininkams.