Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 dienos) © lff.lt nuotr.

Lietuvos futbolo atstovai toliau tęsia savo pasirodymus užsienio pirmenybėse.

Rugpjūčio 26 diena (pirmadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:1 pralaimėjo „Veres-Rivne“.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė iki 72 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 2:3 neprilygo Plovdivo „Lokomotiv“.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes ir 62 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Gloria Buzau“ vienuolikę.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukariyah“ namuose 0:0 sužaidė su „Al Jubail“ komanda.

Turkijos antrame divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 3:0 sutriuškino „Sanliurfaspor“ ekipa.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Carpi“ komanda.

Rugpjūčio 27 diena (antradienis)

Italijos „Serie B“ rungtynėse Edgaras Dubickas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Pisa“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Cittadella“ komanda.

Rugpjūčio 28 diena (trečiadienis)

Rumunijos taurės atrankoje „U. Craiova 1948“ su Roku Lekiatu išvykoje po baudinių serijos (pagrindinis laikas – 1:1) pralaimėjo „Unirea Alba-Iulia“ komandai ir pasirodymą dėl trofėjaus baigė.

Rugpjūčio 29 diena (ketvirtadienis)

UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos paskutiniame etape, antrame mače Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, jo atstovaujama „Astana“ namuose 3:0 sutriuškino „Brann“ komandą iš Norvegijos (pirmos rungtynės – 0:2) ir prasimušė į pagrindines varžybas.

Jo pavyzdžiu pasekė ir Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas. Kipro klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Zira“ klubui iš Azerbaidžano, tačiau 6:0 laimėtas pirmas mačas atvėrė komandai duris tolyn.

Tame pačiame etape Justas Lasickas žaidė nuo 66 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose net 5:0 sudorojo kroatus „Rijeka“ (pirmas mačas – 1:1) ir taip žais pagrindiniame turnyre.

Armandas Kučys tame pačiame etape žaidė nuo 71 minutės, 73 ir 85 minutę mušė įvarčius, pridėto laiko metu gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 4:1 (pirmos rungtynės – 0:1) nugalėjo Jerevano „Pyunik“ ir irgi žais pagrindiniame turnyre.

Edgaras Utkus dėl traumos nebuvo registruotas, jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:4 pralaimėjo Krokuvos „Wisla“, tačiau 6:1 laimėtos pirmos rungtynės vis tiek atvėrė lietuvio komandai duris į pagrindinį etapą.

Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Maribor“ namuose 0:1 (pirmos rungtynės – 0:1) nusileido „Djurgarden“ vienuolikei iš Švedijos ir pasirodymą turnyre baigė.

Rumunijos taurės kvalifikacijoje „Universitatea Cluj“ su Edvinu Gertmonu išvykoje 0:1 pralaimėjo „Metalul Buzau“ ir iš kovos dėl trofėjaus pasitraukė.

Rugpjūčio 30 diena (penktadienis)

Lietuvos futbolininkas Edgaras Dubickas nuomos pagrindais sugrįžta į „FeralpiSalo“ komandą ir žais Italijos „Serie C“ A grupėje.

Juozas Lubas taip pat nuomos pagrindais keliasi į Kosovą ir šiame sezone atstovaus „Ferizaj“ komandai.

Lenkijos antrame divizione Artemijus Tutyškinas žaidė visas rungtynes ir 81 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 1:0 nugalėjo „Odra Opole“ komandą.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis dar nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Torino“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Venezia“ komandą.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis liko ant suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ svečiuose 1:0 pranoko Sofijos CSKA.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Messina“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Audace Cerignola“ komandai.

Rugpjūčio 31 diena (šeštadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 1:2 pralaimėjo „Shonan Bellmare“ komandai.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė antrą rungtynių kėlinį ir 62 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Arminia Bielefeld“.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė iki 73 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Oleksandriya“ ekipai.

Trečiame Anglijos divizione Tomas Kalinauskas žaidė iki 80 minutės ir 33 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Burton Albion“ išvykoje 0:0 išsiskyrė su „Northampton“ vienuolike.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis rungtyniavo iki 69 minutės, jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Crusaders“ ekipai.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė nuo 61 minutės, jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Renate“ futbolininkams.

Ispanijos ketvirto diviziono ketvirtoje grupėje lietuvis vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:1 nugalėjo „Granada“ B komandą.

Antrame Lenkijos divizione Dominykas Barauskas žaidė iki 78 minutės, o jo atstovaujama „Gornik“ komanda išvykoje 2:3 neprilygo „Ruch“ vienuolikei.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 62 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ išvykoje 0:2 nusileido „Krumovgrad“ komandai.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 2:1 pranoko „Rimini“ vienuolikę, kurios gretose Linas Mėgelaitis taip pat sužaidė visas 90 minučių.

Rugsėjo 1 diena (sekmadienis)

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dėl traumos nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ svečiuose pralaimėjo kitai miesto komandai „Club Brugge“ 0:3.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė iki 64 minutės, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 2:0 nugalėjo „Chongqing Tonglianglong“ vienuolikę.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:0 pranoko Almatos „Kairat“.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius žaidė iki 64 minutės ir 9 minutę pasižymėjo įvarčiu, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ namuose 1:1 sužaidė su „Stal Rzeszow“ komanda.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė nuo 62 minutės ir per pridėtą antro kėlinio laiką atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama „Maribor“ namuose 4:1 susitvarkė su „Primorje“ komanda.

Kitame mače Armandas Kučys žaidė visas 90 minučių, o jo atstovaujama „Celje“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Koper“.

Trečias lietuvis Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė nuo 77 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ savo aikštėje 4:0 sutriuškino „Mura“ vienuolikę.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Ankaragucu“.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, išvykoje 3:2 nugalėjo „Nea Salamis“ futbolininkus.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ ekipa svečiuose 1:2 pralaimėjo „Al Jabalain“.