Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 2–8 dienos) © lff.lt nuotr.

Nors ši savaitė yra skirta rinktinių pertraukai, tačiau kai kuriose pirmenybėse, kuriose rungtyniauja ir lietuvių atstovaujami klubai, veiksmas vyksta ir toliau.

Rugsėjo 2 diena (pirmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ išvykoje 0:0 sužaidė su Bukarešto „Steua“.

Tuo tarpu aukščiausioje Rumunijos lygoje Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes ir išlaikė sausus vartus, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 1:0 nugalėjo Bukarešto „Dinamo“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 1:0 įveikė „Benevento“ vienuolikę.

Rugsėjo 7 diena (šeštadienis)

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 75 minutės, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 0:1 pralaimėjo „Portadown“ vienuolikei.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Pro Patria“ ekipa.

„Serie C“ C grupėje Italijoje vartininkas Marius Adamonis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Catania“ išvykoje 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“ U23 komandą.

Kitame šios grupės mače Titas Krapikas irgi liko ant suolo, o jo atstovaujama „ACR Messina“ namuose 4:1 nugalėjo „Taranto“ futbolininkus.

„Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 0:1 pralaimėjo „Pescara“ ekipai.

Rugsėjo 8 diena (sekmadienis)

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „La Union“ vienuolikei.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Guangzhou“ išvykoje 4:1 sutriuškino „Wuxi Wugou“ komandą.