Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 30 – spalio 6 dienos) © lff.lt nuotr.

LFF.lt kviečia susipažinti su dar viena Lietuvos futbolo atstovų užsienyje pasirodymų apžvalga.

Rugsėjo 30 diena (pirmadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 0:1 pralaimėjo Varnos „Spartak“.

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas liko ant suolo, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 0:1 neprilygo Plocko „Wisla“ futbolininkams.

Turkijos antrame divizione Modestas Vorobjovas žaidė iki 68 minutės, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Kaagumruk“ komandai.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas nuo suolo stebėjo, kaip jo atstovaujama „ACR Messina“ svečiuose 0:2 nusileido „Picerno“ ekipai.

Spalio 1 diena (antradienis)

Šiaurės Airijos lygos taurės šešioliktfinalyje „Carrick Rangers“ komanda su lietuviu Nedu Mačiulaičiu namuose 0:1 pralaimėjo „Queens University“ komandai ir pasirodymą kovoje dėl trofėjaus baigė.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Burton Albion“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „Reading“ ekipai.

Spalio 2 diena (trečiadienis)

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse Armandas Kučys žaidė iki 73 minutės ir 70 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Celje“ svečiuose 1:3 pralaimėjo „Vitoria Guimaraes“ futbolininkams.

Spalio 3 diena (ketvirtadienis)

Indijos čempionate „Kerala Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, išvykoje 2:2 sužaidė su „Odisha“ vienuolike.

UEFA Europos Konferencijų lygoje Edgaras Utkus nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 6:2 sudorojo „St. Gallen“ komandą iš Škotijos.

Kitame susitikime Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes ir 15 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 1:0 įveikė „Bačka Topola“ ekipą iš Serbijos.

Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 1:2 pralaimėjo „Heidenheim“ komandai iš Vokietijos.

Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 4:0 sutriuškino Reikjaviko „Vikingur“ iš Islandijos.

Spalio 4 diena (penktadienis)

Kosovo čempionate „Ferizaj“ klubas su Juozu Lubu namuose 2:1 nugalėjo „Dukagjini“ komandą.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ namuose 0:0 sužaidė su „Al Tai“ ekipa.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 0:1 pralaimėjo SPAL komandai.

Spalio 5 diena (šeštadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 84 minutės ir 73 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Tokyo“ komanda.

Antrame Kinijos divizione Rimvydas Sadauskas žaidė nuo 62 minutės, jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Guangxi Pingguo Haliao“ ekipa.

Trečiame Vokietijos divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 2:1 pranoko „Mannheim“ vienuolikę.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Unirea Slobozia“ futbolininkais.

Trečiame Anglijos divizione Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes ir 39 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 1:3 pralaimėjo „Bristol Rovers“ klubui.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 2:0 nugalėjo „Cliftonville“ komandą.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ išvykoje 1:0 pranoko to paties miesto CSKA.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas liko ant suolo, jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:0 sužaidė su „Livyi Bereg“.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius žaidė nuo 65 minutės, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ namuose 1:3 pralaimėjo „Wisla“ komandai.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis žaidė iki 62 minutės ir 36 minutę atliko rezultatyvų perdavimą savo komandos įvarčiui, bet jo atstovaujama „Torino“ svečiuose 2:3 pralaimėjo Milano „Inter“.

Spalio 6 diena (sekmadienis)

Lenkijos antrame divizione Dominykas Barauskas liko ant suolo, jo atstovaujama „Gornik“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Chrobry Glogow“ komanda.

Kitoje dvikovoje Artemijus Tutyškinas žaidė nuo 60 minutės ir 86 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 3:0 nugalėjo „Tychy“ ekipą.

Vartininkas Ernestas Juškevičius Ispanijos ketvirtos lygos antroje grupėje žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Deportivo Minera“ vienuolikei.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes ir 83 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „ACR Messina“ namuose 0:0 sužaidė su „Benevento“ komanda.

Kitame šios grupės mače Marius Adamonis žaidė visas 90 minučių, jo atstovaujama „Catania“ 3:1 nugalėjo „Casertana“ vienuolikę.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 0:3 pralaimėjo „Antwerp“ ekipai.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 3:1 įveikė „Legnago Salus“ klubą.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė visas rungtynes ir 61 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 2:1 pranoko „Maribor“ komandą, kurios gretose Pijus Širvys žaidė visą mačą ir 17 minutę gavo geltoną kortelę.

Kitoje dvikovoje Justas Lasickas žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 0:1 pralaimėjo „Koper“ futbolininkams.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, išvykoje 0:2 pralaimėjo „Aris“ komandai.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė pirmą kėlinį ir po jo buvo pakeistas bei 30 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namie 0:3 nusileido „Kocaelispor“ komandai.