Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 21–27 dienos) © lff.lt nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė su Lietuvos futbolininkų ir trenerių pasirodymais užsienio komandose.

Spalio 21 diena (pirmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė nuo 69 minutės, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ namuose 0:0 sužaidė su „Voluntari“ futbolininkais.

Norvegijos antrame divizione vartininkas Igoris Spiridonovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Bryne“ namuose 1:0 įveikė „Raufoss“ komandą.

Spalio 22 diena (antradienis)

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ išvykoje 2:0 įveikė „Ohod“ futbolininkus.

Lenkijos antrame divizione Dominykas Barauskas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Gornik“ namuose 1:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ komandą.

Trečiame Vokietijos divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Stuttgart“ II komanda.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 62 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 2:3 pralaimėjo „Wycombe“ vienuolikei.

Spalio 24 diena (ketvirtadienis)

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse Edgaras Utkus nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 1:3 pralaimėjo Reikjaviko „Vikingur“ ekipai.

Kitose rungtynėse Armandas Kučys žaidė iki 79 minutės, 51 ir 77 minutėmis pelnė įvarčius, 30 minutę atliko rezultatyvų perdavimą ir 37 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 5:1 sutriuškino „Basaksehir“ ekipą iš Turkijos.

Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, svečiuose 0:2 pralaimėjo Edinburgo „Hearts“ komandai.

Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:0 nugalėjo LASK ekipą iš Austrijos.

Kipras Kažukolovas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Astana“ svečiuose 0:2 pralaimėjo TNS vienuolikei iš Velso.

Spalio 25 diena (penktadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Arda“ komandai.

Kitose rungtynėse Matijus Remeikis žaidė nuo 89 minutės, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 1:0 pranoko „Cherno More“ ekipą.

Kosovo čempionate pergalę iškovojo „Ferizaj“ komanda su Juozu Lubu, kuri svečiuose 1:0 nugalėjo „Feronikeli“ vienuolikę.

Indijos čempionate Keralos „Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 1:3 pralaimėjo „Bengaluru“ komandai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas į aikštę žengė 64 minutę, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su Žytomyro „Polissya“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Ternana“.

Aukščiausioje Italijos lygoje Gvidas Gineitis rungtyniavo nuo 65 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 nugalėjo „Como“ futbolininkus.

Spalio 26 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 3:1 nugalėjo „Yanbian Longding“ ekipą.

Albanijos antrame divizione „Vora“ komanda, kuriai atstovauja Manfredas Ruzgis, išvykoje 1:1 sužaidė su „Besa Kavaje“ klubu. Lietuvis 50 minutę įmušė įvartį.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė iki 71 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Cambridge United“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Glenavon“ komanda.

Antrame Norvegijos divizione vartininkas Igoris Spiridonovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Bryne“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Lyn“ komandai.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Verl“ klubu.

Lenkijos antrame divizione Artemijus Tutyškinas liko ant suolo, o jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 4:2 įveikė „Stal Rzeszow“ klubą.

Kitoje dvikovoje „Pogon Siedlce“, kurios gretose Titas Milašius žaidė nuo 73 minutės, namie 1:1 sužaidė su „Gornik“ klubu, kurios gretose Dominykas Barauskas žaidė visas rungtynes ir 54 minutę gavo geltoną kortelę.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes ir 76 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Mura“.

Spalio 27 diena (sekmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Csikszereda“ komandai.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 1:1 sužaidė su „UCAM Murcia“ vienuolike.

Graikijos antrame divizione Karolis Laukžemis žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama „Panargiakos“ namuose 1:0 nugalėjo „PAE Egaleo“ klubą.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 2:0 nugalėjo „Aktobe“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „ACR Messina“ išvykoje 0:6 pralaimėjo „Avellino“ ekipai.

Kitose šios grupės rungtynėse Marius Adamonis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:1 pralaimėjo „Latina“ ekipai.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė iki 84 minutės, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 1:2 nusileido „Boluspor“ futbolininkams.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 2:1 nugalėjo „Lecco“ komandą.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Pontedera“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė iki 69 minutės, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 2:4 pralaimėjo „Radomlje“ klubui.

Kitose rungtynėse Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 3:0 nugalėjo „Domzale“ futbolininkus.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė nuo 76 minutės, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 3:1 įveikė „Royal Union“ klubą.