Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 7–13 dienos) © „FeralpiSalo“ klubo nuotr.

Šią savaitę vyksta rinktinių pertrauką, tačiau kai kuriose šalyse čempionatai vyksta ir toliau.

Spalio 7 diena (pirmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Bihor“ ekipa.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 74 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 1:0 nugalėjo „AlbinoLeffe“ komandą.

Spalio 11 diena (penktadienis)

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes ir 55 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama ACR „Messina“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Trapani“.

Spalio 12 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 0:0 sužaidė su „Jiangxi Lushan“ komanda.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 2:1 nugalėjo „Coleraine“ ekipą.

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes ir 72 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Perugia“ komandą.

„Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 2:0 pranoko „Altamura“ vienuolikę.

Spalio 13 diena (sekmadienis)

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:0 nugalėjo „Don Benito“ ekipą.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė nuo 76 minutės ir per pridėtą antro kėlinio laiką pelnė įvartį, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose nugalėjo „Caldiero Terme“ vienuolikę.

„Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis rungtyniavo visas 90 minučių, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Arezzo“.