Lietuvos klubai Baltijos futsal klubų lygoje kol kas lieka be pergalių © zalgiris.lt nuotr.

Jonavoje vykstančiame Baltijos futsal klubų taurės turnyre du stipriausi Lietuvos klubai „Kauno Žalgiris“ ir Jonavos „Vikingai“ patyrė antrąsias nesėkmes. Kauniečiai apmaudžiai 1:2 nusileido Rygos FC ekipai, jonaviškiai – 2:4 RFS futbolininkams.

Po vakarykščio pralaimėjimo RFS klubui, „Kauno Žalgiris“ rungtynes su Rygos FC pradėjo su maksimalia energija. Deja, įvarčio ne tik kad nepavyko įmušti, bet dar jis tik įsibėgėjus rungtynėms buvo praleistas. Siaubinga klaida prie savųjų vartų lėmė prarastą kamuolį, pražangą ir užsidirbtą 6 metrų baudinį. Nors „Kauno Žalgiris“ pakeitė vartininką, tačiau ir Ernestas Macenis buvo bejėgis.

Artėjant rungtynėms prie pabaigos, „Kauno Žalgiris“ vis dažniau palikdavo tuščius vartus, vartininkui Jordanui pasijungdavus į ataką. Labai daug Dentinho auklėtinių bandymų atsimušdavo į sieną, tačiau likus dviem su puse minutės, būtent, vartininkas smūgiu iš metro rezultatą išlygino.

Lemiamu dūriu Kauno komandai tapo varžovų šūvis likus žaisti 54 sekundes. Iš už šoninės linijos įžaistas kamuolys ir iškart po to atliktas smūgis Jordanui buvo neatremiamas.

„Vikingai“ po vakarykščio pralaimėjimo, šį vakarą rungtynes pradėjo gerokai drausmingiau, o varžovai persvarą pirmajame kėlinyje susikūrė tik dėl vienintelio įvarčio. Iš už šoninės linijos įžaidę kamuolį, Latvijos atstovai galingu smūgiu nepaliko jokių klausimų.

Sužaidus dvi minutes po pertraukos, šiurkšti vartininko klaida varžovams smūgiu į tuščius vartus leido skirtumą padvigubinti. Vienintelis teigiamas dalykas šioje situacijoje – „Vikingai“ nepalūžo.

Vos po minutės jie uždirbo 6 metrų baudinį. Ir nors Gytis Vasylius jo nerealizavo, tačiau pirmas suskubęs prie atšokusio kamuolio, vis tiek jį pasiuntė į tinklą.

Likus žaisti aštuonias minutes, rezultatas tapo lygus. Po kampinio kamuolys puikiai užkibo ant Helverio Smitho kojos. Smūgis atliktas nepriekaištingai, tad varžovų vartininkui teliko ištraukti kamuolį iš tinklo.

Deja, sėkmingas sugrįžimas buvo laikinas ir rungtynių pabaiga priklausė RFS komandai. Likus žaisti penkias minutes, vartininką į penktą žaidėją iškeitęs Latvijos klubas pelnė trečiąjį įvartį, o po penkiasdešimties sekundžių, sėkmingai įžaidus kamuolį iš už šoninės linijos – ir ketvirtąjį.

Spalio 18 dieną „Kauno Žalgiris“ ir „Vikingai“ žais „TOPsport futsal A lygos“ rungtynes. Rungtynių rezultatas bus užfiksuotas ir Baltijos futsal taurės turnyre.