Lietuvos U-19 rinktinė patyrė antrąją nesėkmę © Eurofootball.lt
Viltis patekti į finalinį Europos jaunimo (iki 19 metų) čempionato etapą penktadienį prarado Lietuvos rinktinė, Maskvos "Spartak" stadione nusileidusi 6 grupės mini-turnyro šeimininkei Rusijos ekipai.

U19 Rusija 3 - 0 Lietuva U19
38' [1 - 0] Ivan Shpakov
52' [2 - 0] Ivan Shpakov
67' [3 - 0] Ivan Starkov

(Vieta, komanda, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčiai, taškai)
1. Norvegija 2 0 0 7-1 6
2. Rusija 1 0 1 3-1 3
3. Ukraina 1 0 1 2-5 3
4. Lietuva 0 0 2 0-5 0

Nors pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, 38 minutę po kampinio kamuolys atšoko I.Špakovui, ir šis tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus. Rusai perimė iniciatyvą ir antro kėlinio septintą minutę tas pats Špakovas rezultatą padvigubino.

Pergalę Rusijos jaunimo rinktinei užtvirtino 67 minutę įmuštas I.Starkovo įvartis. Po šios pergalės lietuviai prarado viltis žengti toliau, o rusai su trimis taškais antrąją vietą dalijasi su Ukraina, kuri kitose grupės rungtynėse triuškinamu rezultatu 1-5 pralaimėjo Norvegijai.

Paskutiniuose mačuose sekmadienį Lietuva bandys iškovoti bent tašką susitikime su šansų taip pat nebeturinčia Ukraina, tuo tarpu Rusijos ekipai norint užimti pirmąją vietą būtina pergalė prieš Norvegiją.