„Liverpool“ išvykoje pasismagino su „Man Utd“ © „Reuters“ nuotr.

„Liverpool“ ekipa ir toliau užtikrintai žygiuoja Anglijos „Premier“ lygoje.

Sekmadienį trečiojo turo rungtynėse „Liverpool“ išvykoje rezultatu 3:0 susitvakrė su „Manchester United“.

Svečiai į priekį išsiveržė 35-ąją minutę, kai po grubios Casemiro klaidos „Liverpool“ kontrataką smūgiu galvą užbaigė Luisas Diazas.

Tas pats Casemiro 42-ąją minutę padovanojo dar vieną kamuolį varžovams, o kontrataką dar kartą tiksliu smūgiu užbaigė L. Diazas.

Tragiškas brazilo pasirodymas lėmė tai, kad Erikas ten Hagas vieną brangiausių savo futbolininkų per pertrauką pakeitė 20-mečiu Toby Collyeru, kuriam tai buvo debiutas „Premier“ lygoje.

„Man Utd“ viltis pakovoti dėl taškų šiame mače 56-ąją minutę užbaigė Mohamedas Salah.

„Liverpool“ ir toliau „Premier“ lygoje žengia be kluptelėjimų, o „Man Utd“ su trimis taškais kol kas yra 14-oje vietoje.

• 1983A

Atkrušom🤣 . Gravenbergas nuostabus, nereikia jokio Zubemendi. Silpniau tik Jota. Su pergale visus.

• 32
  • Ricina

Puiki proga įgelt - Fergiusonui gėda net raudoną kaklaraištį pasirišt. O apranga MU tai kažkokia kaip suprakaitavusi, labai nekaip atrodo. Geros Liverpulio rungtynės, jokių priekaištų, kad dar pirmą būt įskaitę, tai MUvisai būtų pasimetę.

• 23
  • kei....

su pergale!Na kol kas ir prie Sloto viskas gerai ,nors kitaip ir but negalejo .Zaidejai tie patys ,svarbu jis zaideju nenuvestu blogu keliu ir viskas bus ok!