"Liverpool" netikėtai suklupo Londone © Eurofootball.lt
"Liverpool" ekipa pati sau kasa duobę kovoje dėl antrosios vietos Anglijos "Premier" lygoje. Vakar UEFA Čempionų lygos nugalėtojai išvykoje netikėtai 2-0 pralaimėjo "Charlton" vienuolikei ir sukomplikavo savo pozicijas.

"%c00043" 2 - 0 "%c00045"
42` [1 - 0] Darren Bent (iš 11 metrų baudinio)
45` [2 - 0] Luke Young

Pirmajame kėlinyje "Liverpool" gana aiškiai dominavo aikštėje, tačiau realių progų įvarčiui pelnyti sukurti nesugebėjo. Verta pažymėti, kad puolimo grandyje rungtyniavę ispanas Fernando Morientesas ir Peteris Crouchas grėsmę varžovų vartams kėlė labai retai.

Kėlinio gale šeimininkai tuo puikiai pasinaudojo - 42 minutę į baudos aikštelę įsiveržusį Darreną Bentą pargriovė "Liverpool" vartų sargas Jerzy Dudekas. Nors vargu, ar pražanga iš tiesų buvo, teisėjas nusprendė skirti baudinį ir D.Bentas sėkmingai jį realizavo. Negana to, dar po kelių minučių jau 9 kartus iš eilės Londone pralaimėję Europos čempionai antrą kartą traukė kamuolį iš savo vartų - tiksliai smūgiavo gynėjas Luke`as Youngas.

Antrajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi komandos, tačiau įvarčių daugiau pelnyta nebuvo. Po šios nesėkmės "Liverpool" nuo antroje vietoje esančio "Man Utd" klubo, kuris turi 51 tašką, atsilieka jau 6 taškais, nors yra sužaidęs rungtynėmis mažiau. "Charlton" su 33 taškais pakilo į 11 vietą.