"Liverpool" prasibrovė į Europos lygos pusfinalį (VIDEO) © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje buvo žaidžiami atsakomieji ketvirtfinalio susitikimai.

Atsirevanšavę už pralaimėjimą išvykoje rezultatu 2-1 į pusfinalį prasibrovė "Liverpool" futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 4-1 sutriuškinę Lisabonos "Benfica" vienuolikę.

Šeimininkai įsiveržė į priekį 27 susitikimo minutę, kai po Steveno Gerrardo pakelto kampinio kamuolį į vartus galva nukreipė Dirkas Kuytas.

Praėjus keletai minučių Julio Cesaras buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš tinklo - tas pats Gerrardas atliko puikų perdavimą Lucasui Leivai, kuris iššokęs vienas prieš vartininką rezultatą padvigubino.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" surengė greitą kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė Fernando Torresas, ir rezultatas tapo triuškinantis - 3-0.

"Benfica" ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, kai 70 minutę baudos smūgiu įvartį pelnė Oscaras Cardozo, tačiau po 12 minučių visas portugalų viltis prasibrauti į kitą etapą palaidojo antras Torreso tikslus smūgis.

"Liverpool" ekipa pusfinalyje susikaus su Madrido "Atletico" futbolininkais, kurie sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Valencia", tačiau pateko į kitą etapą, mat prieš savaitę mačas "Mestalla" stadione baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2-2.

Verta paminėti, kad šios dienos rungtynėse tarp dviejų Ispanijos komandų buvo tik dar kartą įrodyta, jog penki teisėjai darbą sugeba atlikti taip pat blogai kaip ir trys - susitikimo pabaigoje baudos aikštelėje "Valencia" puolėjas Nikola Žigičius buvo taip tempiamas už marškinėlių, jog jie net suplyšo, tačiau nei vienas iš šalia buvusių teisėjų akivaizdžios pražangos neužfiksavo.

Į kitą etapą taip pat pateko "Hamburger" klubas bendru rezultatu 5-2 iš tolimesnės kovos eliminavęs Liežo "Standard" ekipą.

Vokiečių pusfinalyje laukia Londono "Fulham" futbolininkai, du kartus - namuose ir išvykoje - įveikę "Wolfsburg" komandą.

Madrido "Atletico" 0 - 0 "Valencia"
(pirmas mačas 2 - 2, bendras rezultatas 2 - 2)

"Liverpool" 4 - 1 Lisabonos "Benfica"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 5 - 3)
27' [1 - 0] Dirk Kuyt
34' [2 - 0] Lucas Leiva
59' [3 - 0] Fernando Torres
70' [3 - 1] Oscar Cardozo
82' [4 - 1] Fernando Torres

Epizodai iš rungtynių:

Liežo "Standard" 1 - 3 "Hamburger"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 2 - 5)
20' [0 - 1] Mladen Petric
33' [1 - 1] Igor de Camargo
35' [1 - 2] Mladen Petric
90' [1 - 3] Jose Paolo Guerrero

"Wolfsburg" 0 - 1 Londono "Fulham"
(pirmas mačas 1 - 2, bendras rezultatas 1 - 3)
1' [0 - 1] Bobby Zamora