Londone – rimti kivirčai tarp žaidėjų bei vartininkų šou © PA nuotr.

„Chelsea“ ir „Nottingham Forest“ rungtynės, pasibaigusios rezultatu 1:1, buvo labai karštos.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrame veiksmo netrūko. 49-ąją minutę Chrisas Woodas vedė svečius į priekį.

57-ąją minutę Noni Madueke išlygino rezultatą.

78-ąją minutę „Forest“ liko mažumoje. Už tyčinį žaidimą ranką Jamesas Wardas-Prowse'as buvo nubaustas antrąją geltona kortele.

Pagrindinio laiko pabaigoje kilo didelės aistros. Neco Williamsas pastumė Marcą Cucurellą, kuris griūdamas pagriovė ir „Chelsea“ trenerį Enzo Marescą. Tuomet Williamsą užpuolė Levi Colwillas ir prie šoninės linijos įvyko didelis apsistumdymas. Tris žaidėjai buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

Per pridėtą laiką abu vartininkai, Roberto Sanchezas ir Matzas Selsas, bent du kartus pavojingose situacijoje gelbėjo savo komandas. Progų buvo į valias, tačiau viskas baigėsi taikiai, komandos pasidalino po tašką.

„Chelsea“ lieka pirmajame ketverte, „Forest“ – pirmoje turnyrinės lentelės pusėje.