LSFL antrojo rato startas: KU sutriuškintas, VDU – lentelės viršuje

Šią savaitę dvejomis rungtynėmis startavo antrasis Lietuvos studentų futbolo lygos ratus, abejos baigėsi vienodu rezultatu 4:1. Pergalę prieš Klaipėdos universiteto rinktinę iškovojo Lietuvos sporto universiteto komanda, o naujieji lyderiai Vytauto Didžiojo universiteto studentai buvo stipresni už Kauno technologijos universiteto atstovus.

Pirmasis KU pralaimėjimas

Visą pirmąjį ratą be pralaimėjimų žengę klaipėdiečiai jau pirmose antrojo rato rungtynėse patyrė triuškinamą nesėkmę. Luku Tatarūnu ir Roku Nakrošiumi pasistiprinusi LSU rinktinė, nepaisant praleisto įvarčio, po pertraukos visiškai kontroliavo žaidimą bei mušė įvartį po įvarčio.

Įpusėjus pirmajai rungtynių daliai, buvęs LSU, o dabar KU studentas Mantas Rusys maždaug iš 16 metrų iš aštraus kampo atidarė rungtynių sąskaitą, tačiau tai buvo viskas, ką rungtynėse nuveikė klaipėdiečiai.

Dar pirmajame kėlinyje po baudos smūgio vartininkas atmušė kamuolį, prie kurio pirmas suskubo Gediminas Vansevičius.

Po pertraukos ankstyvą įvartį pelnė Mantvydas Ežerskis, tuomet už emocijų perteklių M. Rusys užsidirbo raudoną kortelę ir, iš esmės, rungtynių baigtis buvo nulemta. Per likusį laiką L. Tatarūnas ir Karolis Smakarakas dar dukart nubaudė klaipėdiečius bei dovanojo savo komandai gražią pergalę.

„Kai aikštėje neliko Manto (Rusio), be abejo, mums tapo žymiai lengviau. Reziumuojant, pasakysiu, kad mums tikrai sekėsi, o klaipėdiečiai tikėjosi tikrai ne tokio scenarijaus“, – sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

Į pirmą vietą

Užtikrintai autsaiderį Kauno technologijos universitetą įveikę VDU studentai turnyro lentelėje aplenkė iki tol pirmavusias VU ir KU rinktines, tuo tarpu sunkų sezoną žaidžiantis KTU ir toliau lentelėje lieka vos su tašku.

Gintaro Grigonio auklėtiniai pradėjo dvikovą su entuziazmu, tačiau jau 7 minutę atsivežė įvartį į savo vartus ir nuo to momento iniciatyva, teritorinė, žaidybinė persvara priklausė VDU atstovams.

„Neturėjome jokių šansų. Jų komanda buvo žymiai geresnė, žaidėjai – žygmiai didesnio individualaus meistriškumo.. Kaip vargome pirmą ratą, taip, panašu vargsime ir antrąjį“, – optimizmu nespindėjo G. Grigonis.

Bėgant laikui, VDU persvara vis didėjo. Dar iki pertraukos skirtumą padvigubino Gustas Gudukas, o sužaidus valandą Edas Venckevičius pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Garbės įvartį svečiai pelnė realizuodami 11 metrų baudinį.