Lyderių dvikovoje triumfavo "Hamburger" © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjo 24-asis Bundesligos turas, o visų dėmesys buvo nukreiptas į Miuncheną kur vyko centrinis turo mačas tarp lygos lyderių "Bayern" ir "Hamburger" klubų. Net ir pagrindinio vartų sargo O.Kahno sugrįžimas nepadėjo "Bayern" klubui atsilaikyti prieš "Hamburger" – sunkiomis oro sąlygomis vykusį mačą šeimininkai pralaimėjo ir antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti "Hamburger" pranašumą.

Pirmieji pasižymėjo svečiai, kai 17-ąją minutę po R.van der Vaarto pakelto kampinio laisvas paliktas "Hamburger" gynėjas G.Demelis pasiuntė kamuolį į O.Kahno ginamus vartuskr ir pelnė pirmąjį įvartį Bundesligoje per savo karjerą. Nors abi ekipos turėjo nemažai progų, antrasis įvartis krito tik mačo pabaigoje - 83-ąją minutę rezultatą išlygino po keitimo pasirodęs veteranas M.Schollis.

Vis dėlto Miuncheno klubui išgelbėti šio mačo nepavyko – iki susitikimo pabaigos likus minutei "Hamburger" naujokas N.de Jongas smūgiu galva nuginklavo O.Kahną ir padėjo savo klubui iškovoti labai svarbią pergalę. Beje, tai buvo pirmasis Hamburgo ekipos laimėjimas Miunchene per pastaruosius 24-is metus, kuris kartu nutraukė ir įspūdingą vienuolikos "Bayern" pergalių namuose seriją. Iki čempionato pabaigos liko dešimt turų, o skirtumas tarp pirmaujančių "Bavarų" ir "Hamburger" ekipos sumažėjo jau iki aštuonių taškų.

Tuo tarpu "Werder" ekipa maksimalios naudos iš "Bayern" nesėkmės išspausti nesugebėjo ir svečiuose su Leverkuzeno "Bayer" klubu sužaidę lygiosiomis 1-1 tik tašku priartėjo prie lyderio "Bayern".

Kitame mače "Schalke" ekipa sugebėjo padaryti tai, kas buvo beveik neįkandama kitoms ekipoms - Gelsenkircheno futbolininkai svečiuose sugebėjo įveikti "Hannover" klubą, kuriam tai buvo vos antroji nesėkmė savo gerbėjų akivaizdoje šiame sezone. Gerai sužaidę atkarpą pirmojo kėlinio viduryje, po C.Poulseno ir Z.Bajramovičiaus įvarčių, "Schalke" įgijo dviejų įvarčių pranašumą, kuris kaip vėliau paaiškėjo buvo pakankamas ir atnešė svečiams tris taškus. Pergalė leido "Schalke" ekipai grįžti į kovą dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje – dabar nuo antroje vietoje žengiančių "Werder" futbolininkų, "Schalke" skiria tik du taškai.

Turbūt pagaliau pajautę grėsmę iškristi iš Bundesligos, pergalę sugebėjo iškovoti ir "Koln" futbolininkai, kurie svečiuose 2-4 įveikė "Hertha". Du įvarčius klubui pelnė atakų lyderis L.Podolskis. Pergalė, kuri buvo pirmoji nuo praėjusių metų rugsėjo vidurio, leido "Koln" šiek tiek sumažinti atsilikimą nuo varžovų ir atgaivinti viltis išsilaikyti stipriausioje Vokietijos lygoje.

Savo pergalingą kylimą aukštyn bent jau laikinai teko sustabdyti "Kaiserslautern" ekipai, kurios šeštadienio rungtynės prieš "Stuttgart" klubą buvo atidėtos dėl netinkamos stadiono būklės. Dėl gausiai iškritusio sniego aikštė tapo netinkama žaisti susitikimą, todėl jis buvo atidėtas ir turėtų įvykti antradienį 19 valandą Lietuvos laiku.

Šeštadienio susitikimų rezultatai

"%c00105" 2 - 4 "%c00256"
53` [0 – 1] Lukas Podolski
54` [0 – 2] Marco Streller
56` [1 – 2] Marko Pantelic
75` [1 – 3] Lukas Podolski
83` [2 – 3] Marko Pantelic
87` [2 - 4] Matthias Scherz

"%c00001" 1 - 2 "%c00024"
16` [0 - 1] Guy Demel
83` [1 – 1] Mehmet Scholl
89` [1 – 2] Nigel de Jong

"%c00208" 3 - 0 "%c00258"
8` [1 – 0] Robert Vittek
15` [2 – 0] Robert Vittek
86` [3 – 0] Robert Vittek

83` Mihai Tararache ("Duisburg") pašalintas iš aikštės.

"%c00100" 1 - 1 "%c00209"
27` [1 – 0] Christian Wörns
53` [1 – 1] Michael Thurk

"%c00088" 1 - 2 "%c00015"
20` [0 – 1] Christian Poulsen
28` [0 – 2] Zlatan Bajramovic
74` [1 – 2] Thomas Christiansen

73` Christian Poulsen ("Schalke") pašalintas iš aikštės.

"%c00008" 1 - 1 "%c00016"
3` [0 – 1] Torsten Frings
41` [1 – 1] Dimitar Berbatov