Lyderių dvikovoje triumfavo "Lille" © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaistos paskutinės Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 22-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko lyderiai "Lyon" bei "Lille" klubai.

"%c00094" 2 - 1 "%c00055"
3' [1 - 0] Matt Moussilou
69' [2 - 0] Matt Moussilou
77' [2 - 1] Juninho (iš 11m.)

Pergalę centrinėje turo dvikovoje po dviejų Matto Moussilou (%p01067) įvarčių rezultatu 2-1 iškovojo "Lille" futbolininkai, taip sumažindami atsilikimą nuo pirmaujančios Liono ekipos iki 3 taškų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, jau 3-ąją minutę išsiveržę į priekį po jau minėto Matto Moussilou įmušto įvarčio. Antrajame kėlinyje sužaidus 14 minučių tas pats Moussilou įkalė dar vieną vinį į "Lyon" ekipos karstą.

Po antro praleisto įvarčio "Lyon" šiek tiek suaktyvino žaidimą, tačiau viskas, ką jiems pavyko padaryti, buvo Juninho (%p00569) 77-ąją minutę įmuštas 11 metrų baudinys.