Lygiosios prieš suomius leido U-19 rinktinei džiaugtis Baltijos taure

Lietuvos vaikinų (iki 19 metų, gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai ) rinktinė pelnė lygiąsias 1:1 su suomiais ir po penkių metų pertraukos iškovojo Baltijos taurės trofėjų. Auksinės vertės įvartį 58 minutę pelnė Donatas Konikas.

Mūsiškiai po pergalių prieš estus ir latvius surinko 6 taškus, o 4 taškus turėjusius suomius tenkino tiktai pergalė prieš lietuvius. Suomiai pirmieji pelnė įvartį 12 minutę, tačiau lietuviai valingai kovojo toliau.

Dovydas Virkšas 25 minutę atliko netikslų smūgį šalia vartų, o 32 minutę progą pasižymėti susikūrė Aurimas Jurgelevičius.

Antrajame kėlinyje abi komandos demontravo apylygį žaidimą ir progas, tačiau sėkmė lydėjo mūsiškius.

58 minutę Romualdo Blaževičiaus perduotą kamuolį Donatas Konikas galva pasiuntė į vartus ir išlygino rezultatą. Įvarčio autorius su komandos draugais išsaugojo naudingą rezultatą.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės startinė sudėtis: Ignas Driomovas, Ričardas Šveikauskas, Erlandas Juška, Tautvydas Bracevičius, Romualdas Blaževičius, Giedrius Matulevičius, Klaidas Janonis, Dovydas Virkšas, Martynas Vasiliauskas, Deividas Šešplaukis, Aurimas Jurgelevičius.