M. Stankevičius pergalingai pradėjo darbus Vilniaus rajono „TransINVEST“ klube

30-ajame „TOPsport A lygos“ ture paskutinį šiais metais kartą ginklus tarpusavyje surėmė Alytaus DFK „Dainava“ bei Vilniaus rajono „TransINVEST“. Mariaus Stankevičiaus sugrįžimas į čempionatą tapo pergalingas – svečiai pergalę šventė rezultatu 1:0 (0:0).

Sužaidus trečdalį kėlinio Renatas Banevičius tolimu stipriu smūgiu kamuolį siuntė virš vartų, Ignas Kaškelevičius vėliau atsakė netaikliu smūgiu pažeme. Laikui bėgant Henrique Devensas bei Ryonosuke Ohori žaidė pavojingai, visgi, Volodymyras Krynskis susitvarkė užtikrintai.

Sužaidus pusvalandį R. Banevičius po pakelto kampinio atsidūrė dėkingoje situacijoje bei smūgiavo į vartus, tačiau kamuolį nuo vartų linijos išmušė svečių futbolininkai. 45-ąją minutę R. Banevičius dar sykį kūrė pavojų, kai kamuolys jam atšoko būnant šalia baudos aikštelės prieigų, tačiau jo šūvį atrėmė Stefanas Čupičius.

55-ąją minutę Stanislavas Sorokinas šovė šalia vartų, sekančioje atakoje po Gusto Zabutos perdavimo šalia stačiakampio skriejo ir Davoro Rakičiaus galva smūgiuotas kamuolys, kiek vėliau dar vieną serbo smūgį galva stabdė S. Čupičius.

74-ąją minutę įvartis krito į dzūkų vartus, kai po Chideros Nwoga perdavimo taikliai į savo buvusios komandos vartus smūgiavo H. Devensas. Netrukus bandymą atliko ir Misaki Sato, bet kamuolys skriejo tiesiai į vartų sargą.  82-ąją minutę iš toli šovė Ode Abdullahi, įvarčiu jam išsiskirti nepavyko. Per pridėtą teisėjo laiką Ch. Nwoga atsidūrė vienas prieš vartus, tačiau jis nebuvo taiklus.

Sužaidus 30-ojo turo rungtynes dainaviečiai su 33 taškais išliks 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, geltonai mėlyną aprangą dėvinti ekipa su 28 taškais rikiuojasi aštunta.