"Malaga" išvykoje šventė pergalę prieš "Elche" futbolininkus (VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį Ispanijoje buvo sužaistos vienerios "Primera" čempionato XVII-ojo turo rungtynės.

"Elche" savo tvirtovėje priėmė svečius iš Malagos, tačiau jiems nepasipriešino ir patyrė minimalų 0-1 pralaimėjimą prieš Andalūzijos ekipą.

Vienintelį bei pergalingą įvartį svečiai pelnė dar 7-ąją rungtynių minutę, kuomet po Duda perdavimo pasižymėjo saugas Ignacio Camacho.

Verta paminėti, kad 60-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas "Elche" gynėjas Damianas Suarezas, kuris užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Po šios pergalės "Malaga" vienuolikė pakilo į 9-ąją turnyrinės lentelės vietą, o "Elche" ir toliau išlieka 14-oje vietoje.