"Mallorca" susigrąžino viltį likti "La Ligoje" © Eurofootball.lt
Sekmadienį vykusiose Ispanijos čempionato ("La Liga") 36-ojo turo rungtynėse gana netikėtai pergalę prieš Bilbao "Athletic" iškovojo dėl išlikimo aukščiausioje Ispanijos lygoje kovojanti "Mallorca", pasinaudojusi "Levante" lygiosiomis su "Barcelona" ir sumažinusi atsilikimą nuo "saugios" 17-os vietos iki minimalios - vieno taško - persvaros.

Iki čempionato pabaigos likus vos dviems turams išlieka intriga kovoje dėl likusių dviejų kelialapių į kitų metų UEFA Čempionų lygą: pergalę prieš "Albacete" minimaliu rezultatu iškovojo geriausią poziciją šiose lenktynėse užimanti "Villarreal" ekipa, o "Sevilla" dar šeštadienį sužaidė lygiosiomis su Madrido "Real". Šioje kovoje taip pat dalyvauja Sevilijos "Betis", šiame ture svečiuose 1-2 įveikęs Madrido "Atletico". Sevilijos futbolininkai pelnė visus tris įvarčius: du brazilas Ricardo Oliveira į Madrido ekipos vartus, o vieną Melli įsimušė į savo vartus.

Kitose rungtynėse turnyro autsaiderė "Numancia" iškovojo lygiasias su Pamplonos "Osasuna", "Malaga" svečiuose 3-1 įveikė San Sebastieno "Real Sociedad" ekipą, o "Zaragoza" sužaidė lygiosiomis 2-2 su La Korunijos "Deportivo". Turnyro vidutiniokų dvikovoje Santandero "Racing" namie 2-1 įveikė "Getafe" vienuolikę.

Paskutinės turo rungtynės tarp "Espanyol" ir "Valencia" baigėsi lygiosiomis 2-2. Nors "Valencia", žaisdama dešimtyje, ir pirmavo, "Espanyol" išlyginamąjį įvartį įmušė pačioje rungtynių pabaigoje. Šios lygiosios leido "Espanyol" nepasitraukti iš kovos dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą, o "Valencia" beturi tik teorinius šansus kitamet žaisti prestižiniame Europos klubiniame turnyre.

Jau seniau buvo aišku, kad iš lygos iškrito paskutinę vietą užimanti "Numancia", o šiame ture 0-1 "Villarreal" klubui pralaimėjusią "Albacete" ištiko toks pat likimas.

Turnyrinė lentelė

"%c00005" 2 - 1 "%c00212"
13' [1 - 0] Afek
36' [2 - 0] Arizmendi
52' [2 - 1] Vivar Dorado

San Sebastiano "%c00091" 1 - 3 "%c00106"
44' [0 - 1] Edgar
58' [0 - 2] Baiano
67' [0 - 3] Baiano
81' [1 - 3] Agirretxe

"%c00108" 2 - 2 La Korunijos "%c00089"
26' [0 - 1] Xisco
37' [0 - 2] Xisco
58' [1 - 2] Generelo
65' [2 - 2] Generelo

"%c00021" 4 - 3 "%c00039"
10' [1 - 0] Javier Farinos
26' [1 - 1] Llorente
29' [1 - 2] Gurpegi
48' [2 - 2] Victor

51' [3 - 2] Okubo
58' [3 - 3] Pablo Orbaiz
62' [4 - 3] Victor

"%c00086" 1 - 0 "%c00095"
68' [1 - 0] Juan Roman Riquelme

Sorijos "%c00205" 2 - 2 Pamplonos "%c00018"
13' [0 - 1] Ortiz
15' [0 - 2] John Alosi
18' [1 - 2] Perez Aracil
71' [2 - 2] Miguel

Madrido "%c00017" 1 - 2 Sevilijos "%c00097"
15' [0 - 1] Ricardo Oliveira
37' [0 - 2] Ricardo Oliveira
53' [1 - 2] Melli (į savo vartus)

Barselonos "%c00102" 2 - 2 "%c00004"
19' [0 - 1] Francisco Rufete
32' [1 - 1] Raul Tamudo (11 m.)
66' [1 - 2] D.Garcia
90' [2 - 2] Velamazin

32' iš aikštės pašalintas A.Palopas ("Valencia")