"Man Utd" išplėšė pergalę prieš "Wigan" © Eurofootball.lt
Vienintelėse Anglijos "Premier" lygos rungtynėse pirmadienį "Man Utd" klubas po dramatiškos kovos išvykoje dar kartą įveikė neseniai lygos taurės finale sutriuškintą "Wigan" klubą ir turnyrinėje lentelėje aplenkęs "Liverpool" ekipą pakilo į antrąją vietą.

"%c00261" 1 - 2 "%c00040"
60` [1 - 0] Paul Scharner
74` [1 - 1] Cristiano Ronaldo
90` [1 - 2] Pascal Chimbonda (į savo vartus)

Prieš aštuonias dienas mače dėl "Carling" taurės "Man Utd" triumfavo rezultatu 4-0, tačiau šį kartą savo stadione "Wigan" pamiršęs tokią nesėkmę demonstravo agresyvų žaidimą ir pirmajame kėlinyje netgi turėjo iniciatyvą, tačiau nesugebėjo išnaudoti susikurtų progų.

Visgi sužaidus valandą šeimininkai išsiveržė į priekį - svečiams šiaip ne taip pavyko atmušti du varžovų bandymus, bet trečiuoju laisvas likęs Paulas Scharneris iš arti smūgiavo tiksliai.

Jo komandai pradėjus atsilikinėti "Man Utd" treneris į aikštę metė Ruudą Van Nistelrooy, kuris netyčia prisidėjo prie savo komandos įvarčio - 74 minutę olandas nesėkmingai smūgiuotas kamuolys atsidūrė pas Cristiano Ronaldo, ir nesuklydęs pastarasis rezultatą išlygino.

Rungtynių pabaigoje svečiams nusišypsojo fortūna - Louis Saha muštas kamuolys rikošetu nuo Johno Filano pataikė į virpstą ir pataikęs į Pascalį Chimbondą įriedėjo į vartus - "Man Utd" išplėšė sunkią pergalę ir įgijo vieno taško persvarą prieš "Liverpool".