Marijampolės „Sūduva“ po baudinių serijos pateko į FPRO LFF taurės aštuntfinalį © fk Suduva nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ 2024 metų FPRO LFF taurės turnyro 1/16 finalo etape dramatiškai išvykoje įveikė Kretingos „Minijos“ barjerą. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių seriją marijampoliečiai laimėjo 5:3.

Kretingos komanda išsiveržė į priekį 34 min., kai „Sūduvos“ gynėjus įveikė Pierre’as Okende. Visą antrą kėlinį marijampoliečiai šturmavo „Minijos“ vartus, tačiau kamuolio į tinklą pasiųsti ilgai nepavyko. Vis dėlto jau per teisėjo kompensuotą laiką suveikė dviejų vidurio gynėjų kombinacija – po Tomo Gumbelevičiaus perdavimo galva įvartį pelnė komandos kapitonas Aleksandras Živanovičius.

Pratęsime komandos nepasižymėjo, tad teko mušti baudinius. Šioje futbolo loterijoje „Sūduvos“ vartininkas Vilius Stebrys atrėmė jau pirmą Kretingos žaidėjo smūgį ir to užteko, kad Marijampolės komanda laimėtų baudinių seriją 5:3 bei patektų į kitą taurės turnyro etapą.