Merginų U15 rinktinė Moldovoje pralaimėjo ukrainietėms © lff.lt

Savo antrąsias rungtynes Moldovoje vykstančiame UEFA „Development“ turnyre pirmadienį sužaidė Lietuvos merginų iki 15 metų rinktinė.

Šios dienos akistatoje lietuvaitės rezultatu 0:1 turėjo pripažinti Ukrainos komandos pranašumą. Primename, kad pirmoje dvikovoje lietuvės po baudinių nusileido šeimininkėms moldavėms, o turnyrą baigs ketvirtadienio rungtynėmis prieš Graikijos bendraamžes.

Šios dienos rungtynėse lietuvės turėjo žaidybinę iniciatyvą pirmajame kėlinyje, o antroje rungtynių pusėje kamuolio kontrolė tapo apylygė. Ukrainos ekipa pelnė vienintelį įvartį 68 minutę, kai skersą perdavimą priėmė ir taikliai smūgiavo Zlata Vološčuk.

Merginų U15 rinktinių UEFA „Development“ turnyro statistika

Lietuva – Ukraina 0:1 (0:0)

Vadul lui Vodės CPSM stadionas, teisėja – Elena Gobjilă (Moldova)

Įvartis: 68 min. Zlata Vološčuk (Ukraina);

Įspėtos: 18 min. Grytė Vaisbrodė, 68 min. Ieva Kaminskaitė, 90+4 min. Kotryna Kulbytė (Lietuva); 29 min. Veronika Nepošyvailenko, 85 min. Sofija Zujeva (Ukraina);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ieva Kaminskaitė, Vanesa Gaudutytė, Aleksandra Samoilenko, Shantale Korol, Paulina Mockutė (63 min. Augustė Kriūnaitė), Goda Smailytė, Emilija Barkevičiūtė, Elzė Česnauskaitė (79 min. Gabija Dagytė), Grytė Vaisbrodė, Ieva Kalvytė, Adriana Bystronovskaja (63 min. Elizabeth Aleksandra Dudka).

Atsargoje: Tėja Banelytė, Gabija Repečkaitė,  Karina Zilberytė, Saulė Mulevičiūtė.