Alissono klaidomis pasinaudojusi „Man City“ ekipa sutriuškino „Liverpool“ © PA nuotr.

Sekmadienį „Anfield“ stadione įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos 23-ojo turo rungtynės.

„Liverpool“ namuose turėjo pripažinti „Manchester City“ pranašumą – Pepo Guardiolos auklėtiniai triumfavo rezultatu 4:1.

„Miestiečiai“ į priekį galėjo išsiveržti jau 37-ąją minutę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Ilkay'us Gundoganas.

Tas pats vokietis 49-ąją minutę vis tik pasiekė savo įvartį ir išvedė svečius į priekį.

63-ąją minutę Mohamedas Salah uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats ir realizavo bei išlygino rezultatą.

73-ąją minutę po „Liverpool“ vartininko Alissono klaidos I. Gundoganas pelnė antrąjį savo įvartį.

Vos po trijų minučių brazilas dar kartą grubiai suklydo, o tuo pasinaudojo Raheemas Sterlingas.

Tašką šiame mače padėjo puikias rungtynes sužaidęs ir nuostabų įvartį 83-ąją minutę pelnęs Philas Fodenas.

„Man City“ po šios pergalės artimiausius persekiotojus „Manchester United“ lenkia net penkiais taškais ir dar turi rungtynes atsargoje.