Moterų futsal rinktinė patyrė pralaimėjimą serbėms © lff.lt

Serbijoje tęsiasi FIFA pasaulio moterų futsal čempionato atrankos turnyras, kuriame dalyvauja Lietuvos rinktinė. Šiandien mūsiškės metė iššūkį šio turnyro šeimininkėms, tačiau patyrė pralaimėjimą rezultatu 0:6.

Pirmajame kėlinyje serbes į priekį išvedė Ivanos Trbojevič dublis ir Želianos Maksimovič įvartis. Lietuvių gretose grėsmingus smūgius atliko Remigija Šablevičiūtė ir Paulina Potapova.

Turnyro šeimininkės mėgavosi įvarčiais ir antrajame kėlinyje, kai joms nusisekė įžaisti kampinius bei juos užbaigti Marijos Vukovič ir Jelenos Marenič taikliais smūgiais. Deja, savo progų nepavyko realizuoti Paulinai Potapovai, Deimantei Griesiūtei ir Gabrielei Ragauskaitei, tad lietuvės turnyre lieka dar be pelnyto įvarčio.

Paskutines turnyro rungtynes Donato Gražulio treniruojama komanda sužais penktadienį, 17 valandą su Kroatijos rinktine. Pastaroji 8:0 nugalėjo serbes bei 0:4 pralaimėjo italėms.

Rungtynių statistika: Serbija – Lietuva 6:0 (3:0)

Vrniačka Bania, Vladės Divaco sporto salė, teisėja – Noelia Gutierrez Muñoz (Ispanija);

Įvarčiai: 2 ir 5 min. Ivana Trbojević, 7 min. Željana Maksimović, 27 min. Marija Vuković, 29 ir 30 min. Jelena Marenić (Serbija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Lietuvos rinktinės sudėtis: Karolina Curukova, Gabrielė Ragauskaitė, Monika Akelytė, Deimantė Griesiūtė, Barbara Antonovič. Atsargoje: Viktorija Laksaitė, Jorūnė Lipkinaitė, Remigija Šablevičiūtė, Vismantė Čereškaitė, Justina Baltrūnaitė, Paulina Potapova, Evelina Buividavičiūtė, Vesta Ilgūnaitė, Karolina Zabolotnaja.